Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Türkiye'deki şike olayıyla ilgili şok yorum...

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
10:57
"Hadi tecavüzü kapattınız..."

UEFA Genel Sekreteri Infantino'dan Türkiye'deki şike olayıyla ilgili şok yorum...

100520121531185592124_2.jpg

10.05.2012 Perşembe - 15:32

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcı İbrahim Hacıosmanoğlu, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'yla olan ilginç konuşmasını aktardı...

Trabzonspor Eski Başkan Yardımcı İbrahim Hacıosmanoğlu; Ntvspor Radyo'da çok ilginç bir iddiayı ortaya attı. "Bülent Yüksel ile 13" programına konuk olan Hacıosmanoğlu; Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı'na aday olduğu periyotta, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino'ya "sonumuz ne olacak" diye sorduğunda aldığı "Türk İşi" cevabını, ilk kez paylaştı.

İşte Hacıosmanoğlu-Infantino diyaloğu:

"HADİ TECAVÜZÜ KAPATTINIZ! ÇOCUK NE OLACAK?"

"Infantino bizzat bana 'Türkler bizi anlamıyor; Türkler'in tabiriyle söyleyeyim o zaman da anlasınlar! Kadın iğfal edilmiş! Bu iğfali kapatabilirsiniz! Ama kadın hamile kalmış! Çocuğu ne yapacaksınız?' şeklinde anlattı bana, 'ceza alacak mıyız; almayacak mıyız' diye sorduğumda. Bu konuşma, kendisiyle bire bir yaptığım konuşmadır. Kendisi konuşmamızda 'biz bunu soranlara böyle aktarıyoruz, bu sözleri söylediklerimiz ülkenizde siyah ile beyaz kadar farklı yansıtılıyor' diye de mevcut durumun vehametini ortaya koydu. Tercüman da tercüme etmekte zorlandı. Bunu burada bu şekilde anlattığım için, tüm kadınlardan da özür diliyorum"..

umut55

Vip
Local time
12:57
uefa haklı ama bizim federasyon hala çocugun ne olacagına karar vermedi:))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8