Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Türk futbolcu için din değiştirdi

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
00:20
Türk futbolcu için din değiştirdi

240620101250299549962_2.jpg
Mesut Özil sadece oynadığı futbolla değil, özel yaşamıyla da Almanya'yı meşgul ediyor.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Dünya Kupası'nda Almanya'yı başarıdan başarıya koşturan Türk futbolcu Mesut Özil sadece oynadığı futbolla değil, özel yaşamıyla da Almanya'yı meşgul ediyor. Özil'in Alman sevgilisi Anna-Maria'nin Müslümanlığı seçerek "Melek" ismini aldığı iddia edildi.

Almanya'nın en yüksek trajlı gazetesi Bild'in haberine göre, Almanya'nın Türk kökenli futbolcusu Mesut Özil'in kendisinden 7 yaş büyük sevgilisi Anna-Maria, Müslüman oldu.

Alman pop yıldızı Sarah Connor'ın kız kardeşi olan Anna-Maria'nın Müslüman olduğunu ilk fark eden ise annesi oldu. Anna-Maria'nın domuz eti yemeyi bıraktığını ve Kuran-ı Kerim'e ilgi duyduğunu annesi fark etti.

Küçük kız kardeşinin 21 yaşındaki sevgilisi Mesut Özil için din değiştirdiğini belirten pop yıldızı Sarah Connor, "Bu konuda küçük kız kardeşimle uzun tartışmalar yaptık. Bana Müslüman olmak istediğini söylediğinde ben de çok şaşırdım. Ama şimdi onun verdiği karara saygı duyuyorum" dedi.

[/FONT]​

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8