Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Trillian Astra 4.2.0.14 Beta

MüDüR

Administrator
Local time
12:51
Trillian Astra 4.2.0.14 Beta | 16MB

4gr96f.jpg

Trillian ™-yalnız, skinnable AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, ve IRC destekleyen sohbet istemcisi, tam özellikli, durağı mevcuttur. ses, grup sohbetleri transfer dosyası, sohbet odaları chat gibi standart özellikleri destekleyen iken, yetenekleri orijinal ağ istemcileri ile mümkün değildir sağlayan dostum ikonları, aynı ağa birden fazla eşzamanlı bağlantı, sunucu taraflı iletişim, ithalat, doğrudan bağlantı bildirim yazarak (AIM), proxy desteği, (AIM / ICQ), SMS desteği mesajlaşma ve gizlilik ayarlarını şifreli. Trillian temas mesaj tarih, güçlü bir arayüz dili gibi, global durum değişiklikleri (uzakta bir kerede tüm şebekelerde set sekmeli mesajlaşma), Anında Arama (otomatik Wikipedia entegrasyonu) dayalı olayları tetiklemek için temas uyarıları, gelişmiş bir otomasyon sistemi benzersiz bir işlevsellik sağlar bir şey istemci oluyor, rıhtım, emoticons, emotisounds, dosya transferleri için kabuk uzantıları yüzlerce ve Systray bildirimleri.
Sohbet ve temas arkadaşlarınız ve ailenizle kendi tarzı ile tutmak, çeşitli IM ve sosyal ağlar üzerinden ... ödül-client Trillian sohbet kazanan!

Fonksiyonel ve güçlü bir sohbet
• Sohbet video ve ses ile
metin, emoticons ile • Sekmeli sohbetler ve resimler
• tarzı temalar ve derileri ile al
• Kullanım durumunuzu yayın widgets animasyonlu

Bilgi parmaklarınızın ucunda
• Connect WLM, Google, Facebook, ve daha fazlası için
• Show kişileri ve sosyal haber beslemeleri
• Bir bakışta Kişilerinizin durumuna bakın
değişikliklerin • Alma gerçek zamanlı bildirimler

Verimli ve sofistike
• Küçült Trillian Kobalt ile Sohbet dünya