Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Trabzonspor'da Lazaroni dönemi!

seyfi

Administrator
Local time
20:11
Trabzonspor'da Lazaroni dönemi!
Trabzonspor, Vahid Halilodzic'ten boşalan teknik direktörlük görevine Brezilyalı Sebastiao Lazaroni getirildi. Trabzonspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Başkan Nuri Albayrak ve yönetim kurulunun, bir süredir yürüttüğü çalışmaları tamamlayarak Lazaroni ile kesin olarak anlaşmaya vardığını açıkladı. Brezilyalı teknik adamın yarın Trabzon'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacağı açıklandı. Başkan Nuri Albayrak, Lazaroni'nin Trabzonspor'u büyük hedeflere taşıyacak kariyerde bir teknik adam olduğunun altını çizerek, ''Yeni teknik direktörümüz camiamıza hayırlı olsun'' dedi. Lazaroni, 1996 - 1997 yıllarında Fenerbahçe'nin de teknik direktörlüğünü yapmıştı.

Kaynak : DHA

F

fa77

Guest
allah sabırlar versin seyfi abicim bu adam halilodziçten iyi değil ben onun fenerbahçe yıllarını da çok iyi biliyorum......

seyfi

Administrator
Local time
fa77' Alıntı:
allah sabırlar versin seyfi abicim bu adam halilodziçten iyi değil ben onun fenerbahçe yıllarını da çok iyi biliyorum......
ne yapalım hiç yokdan iyidir......

seyfi

Administrator
Local time
vallahi ne yapiyorlar benimde kafam karıştı ne ot yerse yesinler artık

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8