Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Trabzonspor Sözleri

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
08:21
Trabzonspor Sözleri

3.jpg

Ölüm Nereden Gelirse Gelsin Cenazeme Bordo Mavi Çiçek Atılacaksa Mezar Taşıma Trabzonsporlu Yazılacaksa Ölüm Hoş Gelsin Sefa Gelsin.

Herşeyin Kolayını İsteseydim Bende Trabzonspor
lu Olmazdım.Trabzonsporlu Doğduk; Öyle Öleceğizz..!!!!

Ne Manita Ne Araba, Saci Sari Kendi Kara, Trabzonspor´Un Krali Yattara..

Kolay Mı Sabahlamak Uğruna Gecelerce
Kolaymı Gögüs Germek Her Derde Senelerce
Kolay Mı Sampiyonluk Görmeden Ölmek Sence
Kolay Mı Trabzonum Kolay Mı Söyle.

Biz Trabzonluyuz Bükemedıgımız Bilegi Kirariz!!!!!! Trabzonspor For Everrr!!

Trabzonluyuz, Ağar Yaralıyız Ceket Atar Çamura Yatar Karakol Evimiz Kelepçe Kol Saatimiz Rakıyı Susuz Arkadaşı Sonsuz Severiz

Trabzonlu Dogduk Öyle Ölecegiz Kimseden Korkmuyoruz $Ampiyonluk Bekledik 20 Sene Yinede Bekliyoruz Paralar Pullar Sizlerin Olsun Biz İstemiyoruz Ölene Kadar Bordo Mavi Ba$Ka Bişey Bilmiyoruz

İstanbul Saltanatını 6 Kez Yıktık Yine Yıkacağız. Bordo Kanımızla Mavi Göklere Şampiyon Trabzon Yazacağız.

Asker Oluruz Terör Vururuz. Polıs Olur Vatan Koruruz. Kafamıza Eser Papaz Vururuz. Bız O Bu Degıl Trabzonluyuz !

Yillarca Kahrolsak Dertten Kederden, Bilsekki Kellemiz Kopar Bedenden. Askımız Harbiden Hemde Derinden. Asla Vazgecmem Tsden!!!

Sana Ne Sarkilar Ne Siirler Yeter, Trabzonspor´Um İsmin Cihana Bedel !!!! Sana Taraftarindan Tek Bir Söz : Ugrunda Ölürüz, Bunu Bıl Yeter!!!

Bordo Mavi Rengim,Vazgeçilmez Yeminim,!!!Sana Canım Feda !!!Trabzonum Benim!!

Satirlarla Dönerler Gör Beni Cimbomluya Fenerliye Sor Beni Stadlara Bastim Kanla Mührümü Bordo Mavi Kefen İle Göm Beni.

Birgün Herkez Fenerli Olabilir Ama Geri Kalan 364 ´De Trabzonsporlu!!!

Sen Sampıyon Olmasanda! Kupaları Almasanda! Istanbul Takımlarına Koymasanda! Sevıyorum Iste Varmı Diyeceğin.

3 Büyük Yok Tek Büyük Var Oda
Trabzonspor..

Bu Şehir Senle Yatıp Kalkıyo Yirmi Yıldır Senden Tek Şey İstiyo Bordola Mavi Kefenim Olsun Trabzonum Bu Sene Şampiyon Olsun Laylaylay Laylay

Paramız Mı Var Esrar Almaya, Seklımız Mi Var Kız Tavlamaya, Bir Canımız Var Fedadır Sana, Trabzonspor Sen Bizim Herseyimizsin.. Trabzonluyuz Iste Okadar

Statlara Alınmadık, Holiganlıkla Suçlandık, Şubelerde Tartaklandık, Şampiyonluk Gelsin Artık!

Duysun Cümle Alem Bu Büyük Sevdayı. Trabzonum İçin Yıkarız Dünyayı !

Söz Bizde Beste Bizde,Taklit Yok Bizde,Mevzuda Takmayız Geri Vitese,İnönüde Kadıköyde Kral Biziz Bu Alemde

Biz Sana Abayı Yaktık,Uğrunda Stadda Yattık,Şampiyon Olmasan Da Sen,Herzaman Heryerde Yanında Kaldık

Her Bordo İçinde Bir Mavi Saklar
Her Mavi Mutlaka Bir Bordo Arar
Adının Önüne Şampiyon Yazar
Şampiyonlar Şampiyonu Trabzonspor

Trabzonu Şampiyon Görsemde Ölsem
Mekanım Cehennem Olsa Üzülmem
Bordoyla Mavidir Benim Hayatım
Trabzonum Benim Biricik Aşkım

Trabzonluyuz Biz İstemez Para Pul
Her Zaman Heryerdee Anti İstanbul

Karıyla Kızla İşimiz Olmaz
Yağmurlar Çamurlar Bizi Yıldırmaz
Polisin Copları Bizi Korkutmaz
Çıldırırsa Çılgınlar Kimse Tutamaz

Bir Gün Herkes Trabzonsporlu Olmasın
Bırakın O Gurur Bizde Kalsın

Sana Ne Sarkilar Ne Siirler Yeter,Trabzonspor´Um İsmin Cihana Bedel !!!! Sana Taraftarindan Tek Bir Söz : Ugrunda Ölürüz, Bunu Bıl Yeter!!!

Bence Türk Futboluna Damgasını Vurmuş Futbol Adamlarının Sözlerini Yazalım Bu Başlıkta

" Biz Ortasahayı Geçtik Mi Başarılı Sayardık Kendimizi "
Rıdvan Dilmen

admin

Administrator
Yönetici
Local time
10:21
Lider yola devam

shape1
shape2
shape3
shape4