Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

tek canak 4 uydu.. alternatif uydular...

seyfi

Administrator
Local time
15:48
tek canak 4 uydu.. alternatif uydular... 42+19+13+07 yada 05

oktay*

New member
Local time
mrb arkadaşım..daha ayrıntılı bir bilgi verebilirmisin..çanak anten çapları bağlantıları ile ilgili.normal bir çanak anten ile olabilme ihtimali nedir..

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Bulduğunuz bölgeye göre 120 ile 150 cm caplarında anten gerekmektedir.Bağlantıya gelice sitandart bağlantı bunun için yeterli olmakdadır.Yani 4 çanak yerine tek çanak..

F

fiesta73

Guest
Hocam şu anda bir sorunh yok gibi görünsede Avrupa birliğinin uyum yasaları nedeniyle belediye sıkıştırmalara başladı. Çatıdaki çanak sayılarınınh azaltılması konusunda.Yakında sorun yaşayacağız. sizin önerdiğiniz bu sistem bize hayli faydalı olacak. Bizim mmusti57 yi ikna edersem hem onun çatıya hemde benim çatıya uygulayabiliriz sanıyorum. Size birşey soracağım lnb lerin bağlandığı aparat piyasada satılıyormu yoksa özel olarak mı yaptırılıyor.saygılar yüksel hocam...

seyfi

Administrator
Local time
Aparatlar piyasada var.
Öğrenmek için Denizciler'e danışabilirsin.Kendisi satıyor

F

fiesta73

Guest
Aparatlar piyasada var.
Öğrenmek için Denizciler'e danışabilirsin.Kendisi satıyor
Önce musti ile bir görüşeyim. ondan okey alırsam bizede kurarız. Eğer burada yoksa sizden sipariş veririz artık. yeterki musti okey desin. Ben bu saatten sonra çatıya çıkamam. geçen gün damadı yanıma alıp onun çanağını kurmak için çatıya çıktık çıkmışken de memet 35 in bana astra diye ayarladığı ama neresi olduğunu bir türlü çözemediğim çanağımı sirus'a çevirdim. 2 saat çatıda kaldım belim tutuldu. Ondan musti varsa ben varım yoksa çatıya matıya çıkmam valla.:puah: :puah: :puah:

seyfi

Administrator
Local time
Önce musti ile bir görüşeyim. ondan okey alırsam bizede kurarız. Eğer burada yoksa sizden sipariş veririz artık. yeterki musti okey desin. Ben bu saatten sonra çatıya çıkamam. geçen gün damadı yanıma alıp onun çanağını kurmak için çatıya çıktık çıkmışken de memet 35 in bana astra diye ayarladığı ama neresi olduğunu bir türlü çözemediğim çanağımı sirus'a çevirdim. 2 saat çatıda kaldım belim tutuldu. Ondan musti varsa ben varım yoksa çatıya matıya çıkmam valla.:puah: :puah: :puah:
bu sistem bayağı güzel,eğer yapan varsa öneririm...

F

fiesta73

Guest
bu sistem bayağı güzel,eğer yapan varsa öneririm...
Ben burada hiç görmedim ama musti kafaya koydumu mutlaka yapar. Onun için musti kabul ederse diyorum. Ben yamağı olarak çatıya çıkarım ama gerisi ona kalmış artık. Baksana ondan çıt çıkmıyor yada forumda yok. bilemiyorum. Gelince sorarız.:Thanx:

Ödül Avcısı

New member
Local time
Çatıda fazla durmasanız iyi olur. Çatıyı çatırdatmamak lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8