Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

STOPzilla 2010 Full adware ve spyware ve dahası Tavsiye

rupi

New member
Local time
16:42
easycapture1e.jpg

easycaptu.jpg

easycapture3n.jpg

easycapture2.jpg

118f73c5f652.gif

Arkadaşlar kurun ve pciyi taratın ben yeni format attım 4gün oldu
en iyi anti virüsle bugün taradım 2virüs buldu stop zilla ile taradım yukardaki
resimde görüldüğü gibi çıkan virüslere şok oldum deneyin bana hak vericeksiniz..
Program Açıklaması / Program Özellikleri:

STOPzilla; otomatik olarak adware ve spyware uygulamalarını engeller, can sıkıcı pop-up pencerelerini durdurur, çerezleri ve geçmişi siler. Spyware ve Adware uygulamalarını içeren her türlü zararlı öğeyi durdurur. Engellediği türler : Haberci servis reklamları, zararlı BHO, keylogger, backdoor trojan (truva atı), tarayıcı hi-jacker, web dialer vb.

STOPzilla; e-posta, sohbet ortamı ve telefondan 7/24 teknik destek verir.

Ana Özellikler :

Entegre POPUP Engelleyici

Entegre SPYWARE Engelleyici

Entegre ADWARE Engelleyici

Entegre ÇEREZ Temizleyici

Entegre GEÇMİŞ Temizleyici

Entegre HI-JACK Engelleyici

Diğer Özellikler :

Anti-Phishing / ID Theft koruması.

Tarama (scan) gerektirmeden gerçek zamanlı Spyware/Adware koruması.

En gelişmiş Popup koruması uygun.

Entegre çerez ve geçmiş temizleyici.

Entegre Hi-Jacker (giriş sayfanızı değiştiren program) koruması.

ZILLAsmart Teknolojisi ile günlük temel güncelleme denetimi.

Ücretsiz 7/24 teknik destek.

Açıklama:

STOPzilla, kuşkusuz kategorisinin en iyi programlarından birisi. Program, casus yazılımlara karşı mükemmel koruma sağlıyor. Pop-up, hi-jacker, dialer vb. zararlı dosyalara karşı da bilgisayarınızı koruyor. Mükemmel bir arayüze sahip olan STOPzilla ile spyware ve pop-up korumasını aktif ya da pasif kılabiliyorsunuz. Kolay kullanıma sahip olan STOPzilla`nın ayarları ile zararlı dosyalara karşı dilediğiniz gibi bir savunma yapabilirsiniz. Üstün özellikleriyle STOPzilla 5 üzerinden 5 puanı kesinlikle hakediyor.

Not : indireceğiniz *.BAT uzantılı dosya programın önkurulumudur. Bu 65 KB boyutundaki önkurulumu indirip açtığınızda otomatik olarak internetten 4.25 MB boyutundaki kurulum dosyası indirilecektir.

downloadbybrk.png

Alternatif link
downloadbybrk.png

davulgali

New member
Local time
15:42
Arkadaslar ben bu programi calisdiramadim serial numarasi istiyor.lutfen yardim edin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8