Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

STARBOX its 5400 kurulumu

F

fiesta73

Guest
STARBOX 5400 ile ilgili herşeyi burda Siz degerli satbilforum dostları için resimli olarak Anlatacagız ilk olarak aldiginiz starbox'u versiyon atmaktan başlayarak bütün versionlarını atmamız gerekiyor ilk olarak boot-starbox-ITS 5400-Original yazılımını cihazımıza yükleyerek cihazımızı orginal haline getiriyoruz Yüklemeyi Starbox Loader ile yapacağız StaRbox loaderi bilgisayarmıza indirdikten sonra Bot-loader Yükle butonundan Boot-starbox-its5400-orginal yazilimini yüklüyoruz Fabrika ayarlarına getiriyoruz peşinden Visionnet 118_server yazılımını yüklüyoruz en son olarakta Starbox 1.34 yazilimini yükleyerek Yazilim Yükleme İşlemlerini bitirmiş bulunuyoruz.

İyi Seyirler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
F

fiesta73

Guest
Bu cihazı aldım ve kurulumunu yaptım çok memnunum. Ne donma nede kilitlenme yapıyor. Next8000xcamplus'u da çocukların odasına kurdum ve ben kurtuldum. Oh be dünya varmış..:pepper: :pepper:

F

fiesta73

Guest
1.55 yazılımı çıktı. Uydudan güncelleme yapabilirsiniz.
Multiler ok.
İyi izlemeler.

desifre

New member
Local time
18:34
selam bende starbox its 5400 cihaz var cihazi flaslarken cihaz bloke oldu ne yapabilirim cihaz acilmiyor bir oneriniz varmi

kadir-y

New member
Local time
19:34
ARKADASLAR ELIMDE BI TANE SATARBOX ITS 5400 CIHAZ VAR CIHAZ HIC ACILMIYOR STANTBYDA KALIYOR BUNA HANGI YAZILIMI ATMALIYIM

SIMDIDEN TESEKKURLER

ADAK79

New member
Local time
19:34
teskurler ama ındırılmıyo

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8