Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sperm Örnekleri Tuttu

uzm@n

New member
Local time
09:59

Yüzbaşının yaşları 9 ile 14 arasında değişen 6 kız çocuğuna tecavüz ettiği kesinleşti.

Yüzbaşı tecavüz etmiş
Piyade Yüzbaşı Bülent A.�nın 2002�den 2006�ya kadar yaşları 9 ile 14 arasında değişen 6 kız çocuğuna tecavüz ettiği kesinleşti. Çocuklar ağlaya ağlaya teşhis ettiler...
Bahçelievler�de küçük yaşta kız çocuğuna tecavüze kalkıştığı iddiasıyla yakalanıp önceki gün tutuklanan Hadımköy 1. Zırhlı Tugay Komutanlığı�nda görevli Piyade Yüzbaşı Bülent A.�nın 2002 yılından 2006 yılına kadar yaşları 9 ile 14 arasında değişen 6 kız çocuğuna tecavüz ettiği kesinleşti. Kriminal Şube Müdürlüğü�nde yapılan incelemede, tecavüze uğrayan 6 çocuktan alınan örneklerle Bülent A.�dan alınan sperm örneği aynı çıktı.

BAYANIN PEŞİNDEYDİM

Üst düzey bir emniyet yetkilisi seri tecavüz ve cinayet olaylarında suçlu kişinin yakalanana kadar suçu tekrar ettiğini belirterek, "Bu olayda da aynı teori karşımıza çıkıyor. Suç bir kez işlendikten sonra sürekli tekrar edilmiş. Polis kayıtlarına geçen ve sperm örnekleri alınan vakalar aydınlatıldı" dedi. İki gün önce Bahçelievler�de apartman girişinde tecavüze kalkıştığı 12 yaşındaki Y.A. ve asansörde tecavüz ettiği S.Z. tarafından kesin teşhis edilen, 2 kız çocuğunun da benzettiği Bülent A.�nın üzerinden 2 plastik kelepçe çıktı. Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı�nda 6 tecavüz olayıyla ilgili susma hakkını kullanan Bülent A., Y.A.�ya tecavüze teşebbüsten verdiği ifadesinde şöyle konuştu: "Bisikletimi tamire götürüyordum. Yolda daha önce ayak üzeri konuştuğum bir kadını gördüm, tanışmak için peşinden gittim. Ancak olay mahallinde bayanı kaybettim. İlk sırada bulunan giriş kapısı açık olan binanın önüne bisikleti park ettim ve içeri girdim. Burada mavi önlüklü bir kız öğrenciyi gördüm. Giren ablanın nerede oturduğunu sordum. Kız korkuya kapıldı ve elindeki kitapları atarak, �Ne varsa alırsın� dedi. Beni hırsız zannetti. Yere sindi. Koltuk altlarından tutup kaldırdım. Bu sırada sağ taraftan kapı açıldı. Açan bana bağırdı ve küfür etti. Elinde sopa gibi bir şey vardı. Kendimi açıklayamam, ifade edemem paniğine kapılarak kaçmaya başladım. O adam, �Yakalayın, sapık, hırsız� diye bağırınca vatandaş galeyana geldi."

2 sapık kayıp

Ümraniye�de 2001 yılından itibaren yaşları 7 ile 11 arasında değişen erkek çocuklarına aynı kişi tarafından tecavüz edildiği belirlendi. Erkek çocuklarına yönelik tecavüz olayları 2002 yılında son buldu, ancak sapık hala yakalanamadı. Kadıköy�de de 6 kız çocuğunun aynı kişi tarafından tecavüze uğradığı belirlendi. 2002 yılında başlayan tecavüz olayları 2004 yılında son buldu ancak bu olayların faili de yakalanamadı.

Utanç takvimi

OLAY YERİ Büyükçekmece polis bölgesi. Suç tarihi; 2 Temmuz 2002. Kurban; 9 yaşındaki M.F.

OLAY YERİ Büyükçekmece Jandarma bölgesi. Suç tarihi; 26 Mayıs 2003. Kurban; 11 yaşındak A.T.

OLAY YERİ Bahçelievler. Suç tarihi; 5 Mayıs 2004. Kurban; 14 yaşındaki Ç.C.A.

OLAY YERİ Bakırköy. Suç tarihi; 10 Mayıs 2004. Kurban; 12 yaşındaki M.E.

OLAY YERİ Bakırköy. Suç tarihi; 10 Ekim 2004. Kurban; 12 yaşındaki F.A.

OLAY YERİ Bahçelievler. Suç tarihi; 6 Aralık 2005. Kurban; 11 yaşındaki S.Z.

Ağlaya ağlaya teşhis etti

Bülent A.�nın 6 Aralık 2005 tarihinde tecavüz ettiği ilkokul 4. sınıf öğrencisi S.Z., babasıyla birlikte gittiği karakolda zanlıyı teşhis ederken ağladı. "Bu yüzü asla unutmam. Evet kesinlikle buydu" diye gözyaşı döken S.Z.�nin Aralık ayında polis merkezinde çizdirdiği robot resim, Bülent A.�yla birebir örtüşüyordu. Uğradığı tecavüzden sonra psikolojik tedavi görmeye başlayan S.Z., bir psikolog gözetiminde, tecavüzü bir kez daha hıçkırıklarla şöyle anlattı: "Apartmana girdiğimde birisi, �Asansör sever misin?� diye sordu. Sevdiğimi söyledim, bindik. Kaçıncı sınıfta olduğumu da sordu. Asansördeyken �Benimle bodruma geleceksin� dedi. Kabul etmedim. Gri bir bıçak çıkardı ve �Sesini çıkarırsan seni öldürürüm� dedi. Ellerimi kaldırarak, yüzüm asansörün duvarına gelecek şekilde beni çevirdi ve duvara yasladı. Külotlu çorabımı indirdi, kendisinin de pantolonunu indirdi. Pisliği üzerime döküldü. Bu sırada apartmanın otomatiği yanınca kaçtı."

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8