Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

sim kart programları hepsi burada toplanacak ...

admin

Administrator
Yönetici
Local time
15:39
sim kart programları hepsi burada toplkanacaktır .. güncel olarak cekebilirsiniz ..

Ekli dosyalar

• cardinal v68 GSM.zip
    236.7 KB · Görüntüleme: 255
  • cardinal v68.rar
    217.6 KB · Görüntüleme: 217
  • sim_scan.rar
    101.1 KB · Görüntüleme: 243
  • xsim.zip
    1.2 MB · Görüntüleme: 268

zmatyar

New member
Local time
çok teşekkür ederiz ustalar fakat her telefon için olurmu

mkasap76

New member
Local time
nasıl oluyo bu iş birisi anlatsın lütfen

xmetrox

New member
Local time
Web sitesi
www.bankakredisi.net
yurt dışından getirilen bir karta 8 taneye kadar hat yükleme imkanı saglayan programlardır arkadaşlar bunada sim kart klonlama deniyor saygı ve sevgiyle

ersel

New member
Local time
18:09
bende Duolabs adında yukleme cıhazı var fun kartları falan yukledıgım cıhaz.daha once bu cıhaz ıle hazırladıgım sım numaralarını yukleyıp sılver karta 16 numara ya kada kullanabılıyordum.ama ne oldu ıse bır kac aydır kart yazamıyorum butun ayarlarına baktım ama maalesef.sılver kartı gold kart olarak goruyor daha onceden o kadar cok taptım ayarlarına dıkat etmedım.sımdı yukluyor gorunuyor ama sonucta baktıgımızda yuklemıyor 3,54 mhz ayarları tamam ne yapmam gerekır cas studıo programlarının her surumunu denedım yıne aynı daha onceden bu programlarla yukluyordum..

basural

New member
Local time
bende Duolabs adında yukleme cıhazı var fun kartları falan yukledıgım cıhaz.daha once bu cıhaz ıle hazırladıgım sım numaralarını yukleyıp sılver karta 16 numara ya kada kullanabılıyordum.ama ne oldu ıse bır kac aydır kart yazamıyorum butun ayarlarına baktım ama maalesef.sılver kartı gold kart olarak goruyor daha onceden o kadar cok taptım ayarlarına dıkat etmedım.sımdı yukluyor gorunuyor ama sonucta baktıgımızda yuklemıyor 3,54 mhz ayarları tamam ne yapmam gerekır cas studıo programlarının her surumunu denedım yıne aynı daha onceden bu programlarla yukluyordum..

dostum com1 ise com2 yidene farklı bir bilgisyarda dene comportunda sorun olabilir sevgiler..

Ödül Avcısı

New member
Local time
Eğer cihazının besleme voltajında az düşüklüte olsa, yazar gibi görünür ama yazmaz. Voltajını ölç veya ölçtür.Çoğunlukla bundan kaynaklanır.

Ödül Avcısı

New member
Local time
Konunun halledilip halledilmediği kakkında bilgi verilirse iyi olur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8