Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sigara Paketinin Üstündeki Yazılar Sizi Ne Kadar Etkiledi?

Sigara Paketinin Üstündeki Yazılar Sizi Ne Kadar Etkiledi?

• Evet,Çok Etkiledi VE Sigarayı Bıraktım.

Kullanılan: 2 28.6%
  • Hayır,Hiç Etkilemedi Hala İçiyorum.

Kullanılan: 3 42.9%
  • Biraz Etkiledi Ama Hala İçiyorum.

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

seyfi

Administrator
Local time
15:39
Sigara paketlerinin üstünde yazılar görüyoruz.
-Sigara içmek öldürür
-Sigara içmek spermlere zarar vererek doğurganlığı azaltır.
Gibi komik sayılabilecek bu yazıları gördüğü için sigarayı bırakan varmıdır acaba diye merak ediyorum.Tabiki sigaranın sağlıga faydalı olduğunu söylemiyorum ama başka bir yol bulunamazmıydı diye düşünmekten kendimide alamıyorum.

Bu yazılar sizleri ne kadar etkiledi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:

BaHaR

New member
Local time
Kullanmadığım için oy kullanamayacağım :)

Denizce

üye
Local time
13:39
Evet Katiliyorum .Her nekadar gözümüze sokarcasina Büyük harflerle yazsalarda, icenleri pek etkilemiyor..Basta ben olmak üzere hic yazilara dikkat bile göstermiyorum.Yazilari zaten biliyoruz sagliga zararli oldugu asikar sigara"nin Ancak buna rahmen gözardi edip iciyorum..

Yaban Ali

New member
Local time
Bende bıraktığım için kullanmayayım o zaman

F

fiesta73

Guest
Ben sigarayı 29 mayıs 2005 yılında bıraktım o tarihte sigara paketlerinin üzerinde yazı yoktu. Bir saat ara ile önce en sevdiğim örme sweet'imin koluna ateş düşürüp yaktım daha sonra eve gittim ve ağzımda ki purom ile balkon kapısını açarken rüzgarın etkisiyle suratıma yapışan tül perde beni hayli öfkelendirdi. Bende o öfke ile yanan puroyu dışarı attım ve 35 yıldır içtiğim sigarayı bıraktım. Halen içmiyorum. Ayrıca sigara içmemenin verdiği keyiften vazgeçemeyeceğim için bir daha sigara içme gibi bir yanlışa bulaşamam artık.

seyfi

Administrator
Local time
Ben sigarayı 29 mayıs 2005 yılında bıraktım o tarihte sigara paketlerinin üzerinde yazı yoktu. Bir saat ara ile önce en sevdiğim örme sweet'imin koluna ateş düşürüp yaktım daha sonra eve gittim ve ağzımda ki purom ile balkon kapısını açarken rüzgarın etkisiyle suratıma yapışan tül perde beni hayli öfkelendirdi. Bende o öfke ile yanan puroyu dışarı attım ve 35 yıldır içtiğim sigarayı bıraktım. Halen içmiyorum. Ayrıca sigara içmemenin verdiği keyiften vazgeçemeyeceğim için bir daha sigara içme gibi bir yanlışa bulaşamam artık.

senmi yoksa başkasımı sinirlendi anlayamadım:stupidprv: :)

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
13:39
clipimage0024ol9uj4mt8zz5dz.jpg

clipimage0030sq3aq2dq1kl9pf.jpg

clipimage0049jl8oc4rj7vd5se.jpg

clipimage0058ly4wf2ot3cv3oy.jpg

tayvan25bq3fb1ac2qv0ay.jpg

Bunlarda Tayvandan sigara pakertleri böylesi resimlerde koysa meret iciliyor birakabilenleri kutlarim.

R

ra82

Guest
yukarıdaki resimler daha etkili ben tiksinirim o paketi almaya. bizimkilerin yaptıkları pek etkili sayılmaz yalnız içmeyenlerin dline düşürtüyor :D

F

fa77

Guest
başka şeylerde koysalar bırakmam artık denedim olmuyor sigarayla ben bir bütünüz ayrılamayız :D

F

fiesta73

Guest
başka şeylerde koysalar bırakmam artık denedim olmuyor sigarayla ben bir bütünüz ayrılamayız :D
Sen andersenden masal okumayı bırak. Sigarayı bırakmak için önce istemen lazım. daha sonra hanımı Ankara'ya göndereceksin sonra da iş yerinde bir sigara yak ve en sevdiğin bir giysinin koluna kül düşürüp yak. daha sonra eve git evde de bir puro yak sonrada derin bir nefes çekerken pencereyi açıp tül perdenin suratına yapışmasına sinirlen, bu arada perdede hatırı sayılır bir delik oluşsun. aklına hemen ankaradaki hanımını getir anında purao balkondan aşağı uçuşa geçer ve sende bir daha sigara içmemek üzere bırakırsın. Ben seni sevdiğim için denenmiş ve başarı sağlanmış bir yöntemi önerdim. Kolay gelsin.:puah: :puah: :puah:

F

fa77

Guest
Sen andersenden masal okumayı bırak. Sigarayı bırakmak için önce istemen lazım. daha sonra hanımı Ankara'ya göndereceksin sonra da iş yerinde bir sigara yak ve en sevdiğin bir giysinin koluna kül düşürüp yak. daha sonra eve git evde de bir puro yak sonrada derin bir nefes çekerken pencereyi açıp tül perdenin suratına yapışmasına sinirlen, bu arada perdede hatırı sayılır bir delik oluşsun. aklına hemen ankaradaki hanımını getir anında purao balkondan aşağı uçuşa geçer ve sende bir daha sigara içmemek üzere bırakırsın. Ben seni sevdiğim için denenmiş ve başarı sağlanmış bir yöntemi önerdim. Kolay gelsin.:puah: :puah: :puah:

purodan nefret ederim B planı varmı :puah: :puah: :puah: :015:

Yaban Ali

New member
Local time
İyi yöntem... tecrübeyle sabit olmuş..

yealmax

Mail Bekleyen
Local time
hanım yoksa ne yapacaz :049:

S

sütlü_çikolata

Guest
ben hiç etkilenmedim sigara içmediğimden olabilirmi:stupidprv:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8