Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sadri Şener Fenerlileri kızdıracak

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
11:16
Sadri Şener Fenerlileri kızdıracak

Trabzonspor başkanı Sadri Şener , 'Bizi hala kutlamadılar' diyen F.Bahçe Asbaşkanı Mosturoğlu’na cevap verdi.

05.06.2011 09:15

sadri_13.jpg

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, şampiyonluğu kaptırdıkları Fenerbahçe ve Futbol Federasyonu aleyhindeki çarpıcı açıklamalarına devam ediyor. Milli maç ve transfer görüşmeleri için gittiği Belçika dönüşü uçakta 'sporx.com'dan Tahir Kum'a röportaj veren Şener, sorulara ilginç yanıtlar verdi:

- Lligin tescil edilmeme durumu olabilir mi?
Tabii çok zor. Edecekler. Ama bu işin öbür tarafı da var. İnsanlar ahreti hesaba katmalı. Allah'a çok inanırım. Öbür tarafta göreceğiz her şeyi.

- Federasyonun hemen tüm kurumları ile birlikte iki gün geçirdiniz. Ortam nasıldı?
İlginçti tabii ki.. Çoğunun boynu büyüktü. Dikkatimi çekti. Gözüme bakamıyorlar bazıları, gözlerini kaçırıyorlar. Bir mahcubiyet, bir vicdan azabı çektiklerini hissettim. Bazılarının yüzüne de ağır sözler söyledim.

- F.Bahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, "Trabzonspor hala çıkıp bizi tebrik etmedi" dedi. Niye tebrik etmiyorsunuz?
Şampiyon olsalardı tebrik ederdim. Trabzonspor'un gözünde, belki Türkiye'nin önemli bir kesiminin gözünde şampiyon değiller.

- Karabüklü Emenike ve Kayserili Serdar'ın F.Bahçe'ye transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Vallahi çok ilginç. Emenike ve Serdar o kadar para etmez. Şimdi Eskişehirli Sezer Öztürk'ü de aldılar, ama bizim bu tepkimizden dolayı dondurdular. Bence anlaşma bitti, açıklayamıyorlar. Belçika'da Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal bana Sezer'i teklif etti. Kendisine 'F.Bahçe ne kadar verdi, siz ne istediniz' dedim. Eskişehir 4 milyon 750 bin Euro ve Abdülkadir ile Bilica'yı istemiş. Fenerbahçe 2 milyon 750 bin euro ve bu iki futbolcuyu vermiş. Görün birkaç gün sonra Sezer F.Bahçeli olacak.

SELÇUK BENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI

- Aziz Yıldırım'la daha sonra konuştunuz mu?
Hayır. İstanbul'da oynadığımız maçta gelip bana bir merhaba, hoş geldin bile demedi. Kulüpler Birliği'nin son toplantısına gitmedim, bundan sonra da gitmeyeceğim. Tavrımızı koyacağız. Artık yumuşak olmayacağız.

- Transfer çalışmaları nasıl gidiyor?
Zokora'yı transfer ettik. Çok iyi bir futbolcu. Bana göre iki Selçuk eder. Hem Zokora hem Romaric süper bir orta saha olacak. Cenk Tosun için de girişimlerimiz oldu ama Gaziantepspor bırakmak istemiyor. Egemen'i o kadar büyük kayıp olarak görmüyorum. Selçuk beni hayal kırıklığına uğrattı. 'Avrupa, Avrupa' dedi bize. Lap diye Galatasaray'a gitti. Burada Galatasaray yönetimine de kızdım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8