Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sabri maç sonunda çıldırdı!

kaptan-8

Co Admin
Local time
11:35
010220122333140114202_2.jpg
Galatasaray'ın Medical Park Antalyaspor ile berabere kaldığı maç sonunda konuşan Sabri Sarıoğlu, rakip takım kalecisi Ömer Çatkıç'ı sert eleştirdi.

Galatasaray'ın Medical Park Antalyaspor ile oynadığı maçın ardından Sabri Sarıoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Sabri hakem İlker Meral ve Antalyaspor kalecisi Ömer Çatkıç'a sitem etti.

Sabri, "Puan kayıpları bizi üzdü, bunu beklemiyorduk. Mutlak kazanmak için sahaya çıkmıştık. İki takımı da tebrik etmek lazım. Öne geçebilirdik ama olmadı. Benim orta yaptığımda verilmeyen penaltı vardı. Hakeme de sordum ama anlamadım. Heralde ilk penaltıyı verdi diye ikinciye cesaret edemedi" şeklinde konuştu.

Antalyaspor kalecisi Ömer Çatkıç'ın maç sonunda yaptıklarına kızan sağ kanat oyuncusu, "Maç sonunda da istenmeyen olaylar oldu. Her maçta Ömer Çatkıç böyle olaylar yapıyor. Her Galatasaray maçında bunları yapıyor. Bir kere uyarıldığını görmedim. Koskoca adam neleri düşünerek bunları yapıyor bilmiyorum. Maç sahada yaşanır. Maç sonunda yapılan çirkin şeyler yakışmıyor" ifadelerini kullandı

Rotahaber

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8