Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sabit Hattı Bedava Ara

kartal3x

New member
Local time
11:39
Türkiye içi tüm sabit hatları ücretsiz arayabileceksiniz.

Programı kurduktan sonra sizden yeni bir kullanıcı adı, şifre ve e-mail adresi isteyecek, bu bilgileri eksiksiz doldurun.Daha sonra açılan sayfada üst bölümden START'ı seçin.En altta yeşil ve kırmızı renkte ahize resmi göreceksiniz.Bunların hemen solundaki boş kutuya örneğin +90216xxxxxxx şeklinde numarayı yazın ve başlayın konuşmaya, tamamen bedava ama unutmayın SADECE SABİT HATLAR!!!
Diğer tüm hatlar GSM ve yurt dışı görüşmeler ücretli..Ayrıca haftalık 200 dk. sınırınız var, sonrasında kredi almanız için uyarı verir

BuyrunTürkçe Dil Dosyasıda Benden
(Gerekli Bölümlerin çoğunu Türkçeleştirdim)
Tolls dan Select Language ye ve Load custom Language file... a tıklayarak türkçe dosyayı gösteriniz.

NOT: (ALintidir )

R

ra82

Guest
valla denemek lazım benim için müthiş her ay 50 ytl fatura ödemekten kurtulur fa77 :D

M

MEHMET_35

Guest
Türkiye içi tüm sabit hatları ücretsiz arayabileceksiniz.

Programı kurduktan sonra sizden yeni bir kullanıcı adı, şifre ve e-mail adresi isteyecek, bu bilgileri eksiksiz doldurun.Daha sonra açılan sayfada üst bölümden START'ı seçin.En altta yeşil ve kırmızı renkte ahize resmi göreceksiniz.Bunların hemen solundaki boş kutuya örneğin +90216xxxxxxx şeklinde numarayı yazın ve başlayın konuşmaya, tamamen bedava ama unutmayın SADECE SABİT HATLAR!!!
Diğer tüm hatlar GSM ve yurt dışı görüşmeler ücretli..Ayrıca haftalık 200 dk. sınırınız var, sonrasında kredi almanız için uyarı verir

BuyrunTürkçe Dil Dosyasıda Benden
(Gerekli Bölümlerin çoğunu Türkçeleştirdim)
Tolls dan Select Language ye ve Load custom Language file... a tıklayarak türkçe dosyayı gösteriniz.

NOT: (ALintidir )

link çalışmıyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8