Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Sabırlı oyunumuzla kazandık

kaptan-8

Co Admin
Local time
21:03
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 1-0 geriye düştükleri maçta futbolcuların oyun disiplininden kopmayıp sabırla oynayarak galip geldiklerini ifade etti.

hamza_KQJZO.jpg

Bank Asya 1. Lig'deki mücadelede Akhisar Belediyespor'a yenilen TKİ Tavşanlı Linyitspor'un teknik direktörü Levent Devrim, yenilgiye üzüldüğünü, ancak oyuncularının mücadelesinden memnun olduğunu söyledi.
Devrim, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, son haftaların en formda ekiplerinden birine karşı mücadele ettiklerini bildirdi.
Saha koşulları ağır olduğu için karşılaşmada mücadele gücünün ön plana çıktığına dikkati çeken Levent Devrim, "Oyuna iyi başlayamadık ama kötü oynadığımız dönemde öne geçtik. Üstünlüğü ele geçirdikten sonra iyi oynamaya başladık. Bu sırada kalecimiz Yavuz Eraydın'ın sakatlığı söz konusu oldu ve oyundan çıkmak zorunda kaldı. Bundan dolayı oyuncularımız biraz demoralize oldu. İlk yarının sonuna doğru oyunun kontrolünü rakibe vermeye başladık ve kademe anlayışı ile kalecimizin henüz oyuna ısınmamış olmasından kaynaklanan bir gol yedik. İkinci yarıda ise oyunun kontrolü bazen bizde, bazen rakibimizdeydi. Son dakikalarda yerleşme hatamızdan kaynaklanan bir gol yedik. Yenildiğimiz için üzgünüz ama takımımın mücadelesinden memnunum. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Kalan 6 maçta daha iyi oynayıp puanlar almaya çalışacağız" dedi.
HAMZAOĞLU: SABIRLI OYUNUMUZLA KAZANDIK
Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu ise zor bir takıma konuk olduklarını dile getirdi.
Spor Toto Süper Lig'e yükselme hedefine ulaşabilmeleri için bu maçı kayıpsız geçme düşüncesiyle Tavşanlı'ya geldiklerini aktaran Hamzaoğlu, "1-0 geriye düştük ama futbolcularım oyun disiplininden kopmayıp sabırla oynayarak bize 3 puanı getirdi. Özveriyle ve fedakarca mücadelelerinden dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum. Rakip takım oyuncularını mücadelelerinden ötürü kutluyorum. Kaleci Yavuz Eraydın'ın sakatlanmasına biz de üzüldük. İstiyoruz ki hiçbir oyuncu sakatlanmasın. Ancak, futbolun içinde bunlar var. Oyuncumuz Osman'ın golü istemesiyle topun geliş noktasına doğru hamle yaptığını gördüm. Uzattığı ayağı kaleciye denk geldi. Osman bilerek o hareketi yapacak bir oyuncu değil. Futbolda böyle kazalar oluyor. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bu pozisyon belki maçın gidişatına etki etmiş olabilir. Tavşanlı takımına kalan maçlarında başarılar diliyorum" diye konuştu.

NTVSpor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8