Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

**Ramazan Özel** Mutlaka İzleyin

MeKa

Banned
Local time
15:16
Şu mubarek günlerin ortalarına geldiğimiz bu günlerde Tüm islam aleminin tuttuğu oruçlar,kıldığı namazlar,ettiği dualar kabul olsun..

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
İNDİRMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN:

Not : Bilgisayarınızda izleyebilmeniz için iki seçeneğiniz var..Birincisi, flash Player kurmak.İkincisi "explorer sayfası ile aç" seçilerek izlemeye almak..

Flash Player için kurulum Linki:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

LÜTFEN; İZLEDİKTEN SONRA BU SAYFAYI DOST VE ARKADAŞLARINIZA MAİL EDİNİZ.

meleksin11vg3ai.gif

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
Harıka eline sağlık meka.................

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
13:16
Allah razi olsun dostum bu mübarek günlerde böylesi güzel flash in icin teskkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

afacan

New member
Local time
Allah razi olsun dostum bu mübarek günlerde böylesi güzel flash in icin teskkürler.

--------------------------------------------------------------------------------

cihat

New member
Local time
eline sağlık usta ben bunu bilgisayarıma nasıl indireyim saygılar allahın selamı üzerinize olsun

MeKa

Banned
Local time
eline sağlık usta ben bunu bilgisayarıma nasıl indireyim saygılar allahın selamı üzerinize olsun

Bunu indirebilmeniz ne yazıkki mümkün değil.Şöyleki: Preloader ile(açılıştaki % ile gelen sayfa,,>herzaman görülmez internet bağlantısı hızlı ise) yüklenmiş bir flashı indirmek istediğinizde sadece en baştaki animasyon(preloader) inecektir.Preloaderli yüklememdeki gaye ise; izleme sayfasının upload edilen siteden bağlantının yavaş olduğu dönemde çok geç açılmasıdır.Buda izleyene "açılmayan flash izlenimi kattığından preloaderli yükleme yapıyorum...% ve animasyonla gelen ilk sayfa izleyiciye yüklemenin(% olarak) hangi aşamada olduğunu ve biraz da renk katmak(Beklemesi yönünde) amacıyla düşündüğüm bir durumdur...

Not:İndirmenin gerçekleşebilmesi için benim ayrıca bir dosya paylaşım sitesine yükleme yaparak indirilebilmesi için link vermem gereklidir.Yada MSN, e-Posta gibi yerlerden ulaştırmak...

Son düzenleme:

duke75

New member
Local time
ancak flashı internet temp dosyasını bulup omnun içinden alırsanız mümkün onuda bilmek gerekir tabi birdeniyim alırlam tekrar buraya yazrım selmlar allah razı olsun hazırlıyandan

MeKa

Banned
Local time
ancak flashı internet temp dosyasını bulup omnun içinden alırsanız mümkün onuda bilmek gerekir tabi birdeniyim alırlam tekrar buraya yazrım selmlar allah razı olsun hazırlıyandan

Ayrıca bir uğraşı vermenize gerek yok,izleme sayfasında link verdim.Yönergeler doğrusunda PC nizde izlemeye alabilirsiniz..

kocaeli

New member
Local time
çok güzel omuş Allah razı olsun.

erhan61

New member
Local time
eline salık güzel olmuş paylaşım için teşk.

ahmetaksoy

New member
Local time
teşekkürler arkadaşım.

zek47

New member
Local time
güzel flaş, Allahın rahmeti hepimizin üzerinde olsun........

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8