Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

piton battaniye yuttu

F

fiesta73

Guest
Pitonundaki garipliği fark eden sahibi Karl Beznoska, 3.6 metre uzunluğunda ve 27 kg. ağırlığındaki pitonu kaptığı gibi hastaneye koştu. Beznosta, battaniyeyi kafesi sıcak tutması için koymuştu.

PİTONU ISITMAK İSTEMİŞ!

Hudini’nin röntgeninde vücudunun battaniye ve kabloyla kaplandığını gören doktorlar, hayvanı acilen ameliyata aldı. 2 saatlik operasyonu gerçekleştiren 2 veterinere göre, battaniyeyi 6 saatte yutan Hudini, ameliyata alınmasaydı ölebilirdi. ABD’deki Idaho Ketchum’da bulunan St. Francis Hayvan Hastanesi’nde ameliyat edilen Hudini hızla iyileşiyor... Florida’da da, 4 metrelik bir Burma pitonu, 2 metrelik timsahı canlı canlı yutmaya çalışırken göbeğinden çatlamıştı.

DOKTORLAR KABLOLARI ÇIKARDI, ŞİMDİ YOĞUN BAKIMDA

27 kilo ağırlığındaki Burma pitonu Huduni, battaniye ve kablosunu 6 saatte yutmuştu. 2 saat süren zorlu bir ameliyatla midesindekilerden kurtulan Huduni, şimdi yoğun bakımda iyileşmeyi bekliyor.

seyfi

Administrator
Local time
20:28
yazık olmuş pıtona abi,battaniye yutmayıp adam yutmuş olsaydı mıdesi gaz yapmazdı.

melek_19

Guest
Local time
21:58
geçen hafta fiesta73 bi konu açmıştı insan yutan piton diye ben gördüğümde çok şaşırmıştım bukez haberleri izlediğimde battaniye yutan piton görünce hiç şaşırmadım insan yutan pitondan sonraa

F

fiesta73

Guest
Bundan sonra her hafta bir piton haberi vereceğiz burada haftaya bakalım ne yutacaklar. Elbet sıra seyfiyede gelecek:puah: :puah: :puah:

aliharbiye

New member
Local time
Evet piton ve anaconda yılanları herbirşeyi yutarlar aman aman allahtan onlardan burda yok yaw.. uzak kalsınlar...........

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
Bundan sonra her hafta bir piton haberi vereceğiz burada haftaya bakalım ne yutacaklar. Elbet sıra seyfiyede gelecek:puah: :puah: :puah:
bu battaniye ile 1 ay idare eder.
haftaya birşey yemek isteyeceğini zannetmem.
öbür haftaya senin mehmet35 i bir ara yuttur.
Yoksa onu ben yutacağım.:puah: :puah: :puah:

Son düzenleme:
M

MEHMET_35

Guest
Okeyde

fiesta73' Alıntı:
İÇİMİZ KALKMASIN............................................

F

fiesta73

Guest
seyfi' Alıntı:
bu battaniye ile 1 ay idare eder.
haftaya birşey yemek isteyeceğini zannetmem.
öbür haftaya senin mehmet35 i bir ara yuttur.
Yoksa onu ben yutacağım.:puah: :puah: :puah:
Ben onu kendi haline bıraktım:puah: :puah: hem artık forumun benim tarafında olan bölümde dolaşmıyor. :D: :D: sürekli senin tarafa takılıyor. yani benim sorumluluğumdan çıktı.:005: :005:

seyfi

Administrator
Local time
fiesta73' Alıntı:
Ben onu kendi haline bıraktım:puah: :puah: hem artık forumun benim tarafında olan bölümde dolaşmıyor. :D: :D: sürekli senin tarafa takılıyor. yani benim sorumluluğumdan çıktı.:005: :005:
uyarı puanı 50 oldu.
forumun tek puan alan üyesi kutlamak lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8