Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Peygamber efendimizin kabri! mutlaka görünüz...

F

fiesta73

Guest
untitled312op8.jpg

Son düzenleme:

cabbari

New member
Local time
17:39
abi bu resim daha öncede bazı forumlarda verildi fakat bazı hocalarımızın bilgi,lendirilmesi sonucunda peygamberimizin olmadıgı ortaya çıktı sanırsam yalnış olmasın ama mevlana celaleddin rumi hazretlerine ait bir kabir sanırsam.

R

ra82

Guest
Bunu daha önce bende yayımlamıştım fkakat şimdi tam olarak hatırlamıyorum. Ya ferhat yada seyfi beni ikaz edip bu resmin doğru olmadığını söylemişti. Benim bir fikrim yok.

o zaman bu yazının kaldırılmasımı icap ediyor herhalde. bende sadece gerçek olmasını umuyorum. yakından göremeyecegimiz bir gerçek bari böyle görülsün istedim. ama gerekiyorsa silinsin...

F

fa77

Guest
sen nasıl resim ekledin ya vallahi şaşırttın beni bu biiiiiir
ikincisi peygamber efendimizin kabir görüntüsü değil eyüp sultan olma olasılığı yüksek arabistanda bu resmi çekmek mümkün değil imkansız gibi bir şey resime heykele tapan zihniyet çok olduğundan peygamberimizin kabir resmi dahi kimseyle paylaşılmıyor ve gösterilmiyor

F

fa77

Guest
o zaman bu yazının kaldırılmasımı icap ediyor herhalde. bende sadece gerçek olmasını umuyorum. yakından göremeyecegimiz bir gerçek bari böyle görülsün istedim. ama gerekiyorsa silinsin...

bence silinmesine gerek yok mekkeye gidip görenler varsa bu resim hakkında yorum yapıp bizi daha çok bilgi sahibi olabiliriz ve piyasada dolaşan bu resim daha fazla kafa kurcalmaz

F

fiesta73

Guest
bence silinmesine gerek yok mekkeye gidip görenler varsa bu resim hakkında yorum yapıp bizi daha çok bilgi sahibi olabiliriz ve piyasada dolaşan bu resim daha fazla kafa kurcalmaz
Bencede silmeye gerek yok. kimin resmi olursa olsun neticede mutlaka bir din büyüğümüzün olduğu belli. Bir bilen çıkarsa kim olduğunu yazar olur biter.

MeKa

Banned
Local time
17:39
Resimi bilemem ama,, zira şimdiye kadar hiç görmedim(resmi ilk kez gördüm)..Kabede etrafında tavaf edilen yerde gömülü diye bilirdim ama bunu bir şekilde öğrendim,kaynağı hatırlamıyorum şimdi ama.Yine yanıltmayayım milleti,,medine civarında bir yerlerde yattığını konu etmişlerdi,sanıyorum...
Konusu edilen yer olarak,,her çarşamba günleri,Ankara'da çok sevdiğim değerli bir arkadaşım,,(sizlerde görseniz çok seversiniz mersin'i geçince bir yerlerdeki taraflarda sadece arkadaş çevresi,,aile sitesi oluşturmak isteyen bir dostumuz,,canımız, ciğerimiz) tarafından tanıştırıldığım bir gruba dahil eden dost,,yürek bir insan..Kısacası,,başımızda bir üniversiteli genç(hoca) toplanıp,,peygamberimizin hayatı,,yaşantısı,,düsturu,,vs vs.bilgi teattisinde bulunuyoruz.(Bendeki bu durumu anlayanlar hemen,,"Hu mu çekiyorsunuz diyenler bile oldu ama,,kesin değil..Kitabım kur'an,peygamberim "Muhammed,, sallüallahümuhammedefendimiz)Söylentilerden sıyrılıp,biraz daha gerçeğe yaklaşabildiğim bir grup içerisinde konu edilmişti sanıyorum..
Bilgilendirmek adına,,yine herkesi yanıltmayayım,medine civarında bir yerlerde kabri olduğunu biliyorum..Ama bu resimdeki yermidir ?..bilemeyeceğim..

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8