Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

P2p Ares Galaxy 1.8.1

Ghost

New member
Local time
11:51
programda spyware,adware,reklam falan yok
-kazaa'dan çok daha hızlı dosya çekiyor
-sistemi yormuyor,boyutu küçük fazla ram yemiyor
-arayüzü kazaaya çok benziyor,kullanım zorluğu çekmezsiniz
-kazaa daki gibi virüslü dosya cart curt olmuyor fazla
kazaada bulunan hemen herşeyi buluyor şimdi gözlemlediim kadarıyla.

extra özellikleride var mesela chat odaları var programın chat bölümünde buraya girip chat yapabilirsiniz.

arama kriterine göre chat odası seçip ordaki kullanıcılara sağ tıklayarak onlardaki dosyalarıda çekebilir,ince3leyebilirsiniz.

dosya çekme hızı kazaadan yada emuleden çok yüksek söyleyim.kazaada yavaş çeken bir dosyayı bile burda hızlı çekebiliyorum.

yine library bölümünde paylaşılan dosyalarınızı kategorize edip düzenleyebilirsiniz.

dosya indirdiğiniz kullanıcıylada konuşma imkanınız var.dedim ya arayüz kazaa'nın aynısı ama ne spy var ne birşey vede bozuk dosya çıkmıyor genellikle çektiğim mp3ler temiz.

my shared folder standart paylaşım klasörünüz.

program freeware bu adresten inceleyip indirebilirsiniz.
hatta yorumlarıda okuyun herkes beğenmiş walla programı.

emuledeki gibi linkte oluşturabiliyoruz çünkü.resimleride ekliyorum,mutlaka deneyin.

UYARI: programı yüklerken yüklenecek şeyler geliyor neleri yükleyeceğinizi seçiyorsunuz,burda "NavHelp" isimli programı yüklemeyin.bu reklam ama istemeseniz yüklenmiyor.onun yanındaki kutucuktaki işareti kaldırın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8