Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

OPOS Kart Güncel Dosyalar ( 5.0 East Sirius)

SAFRAN

New member
Local time
03:47
OPOS Kart Güncel Dosyalar

Uydu:Sirius
Frekans:12111 H 27500 5/6

*Showtime Turkey(TÜRKCE YAYIN)
*Hustler TV Europe(ADULT -18)
*Blue Hustler Europe (23-05)(ADULT 18)
*Romantica

Son düzenleme:
E

ertan78

Guest
opos card ana dosyaları lazım yardım edermisiniz atr sorunu var kartımın

E

ertan78

Guest
yardım edecek kimse yok mu allah aşkına yazılım almıyor kart

SAFRAN

New member
Local time
kartınız yazılım almıyorsa ilk yapmanız gereken, kart yazıcı programın dc giriş voltajını kademeli olarak yükselterek deneyin voltajlarda bu hatalar oluşuyor maxsimum 12 volt'a kadar çıkınız
mutlaka aynı key grubunu (yani hexler ve eep) yükleyiniz, eski ve yeni dosyaları birbirine karıştırmayınız ve yine kartınız yüklenmese değişik yükleme loderleri var onları deneyiniz...

oposkart ana dosyalar 1.mesajda bulabilirsiniz...

E

ertan78

Guest
kart yüklemede sorun yok bana ana keyler lazım bulamıyorum

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Kardeş burası opos kartların ana keylerini bulma yeri değil opos keylerini arıyorsanız onları veren forumlara bakınız.forumun içeriği ve kurallarını okumadıysan bidaha oku..
Türkiyede yayın yapan digital platform gibi C5 digitürk ve buna benzer kanalaların şifresinin açılmasına yönelik yazıların yazılması dosyaların verilmesi kesinlikle yasaktır..
Buna benzer konuları açan dosya veren yazı yazan sorgusuz bir şekilde forumdan uzaklaştırılaçaktır.
Bilginize...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8