Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

OoVoo 2.7.0.63 Ücretsiz yazılım

MüDüR

Administrator
Local time
01:01
ooVoo 2.7.0.63 | 18 MB

fxed0l.jpg

ooVoo - Ücretsiz yazılım, kullanıcılara Internet üzerinden video konferans düzenlemeyi sağlayan özel teknolojilerle inşa etti. Sizinle bir 'one-on-bir, iletişim kurabilir ve birkaç kişi ile aynı anda. ooVoo size her zaman kimin çevrimiçi kayıt konuşmaları tarafından desteklenen, video mesaj göndermek, sohbet, dosya transferi görebilirsiniz ...

ooVoo çevrimiçi iletişimin bir sonraki evrim - son derece kolay bir şekilde arkadaşlarınızla yüz yüze görüntülü konuşma sahip olmak, aile veya iş arkadaşlarınızla, onlar dünyanın neresinde olursa olsun. ooVoo bir başlangıç video konferans ve anlık mesajlaşma uygulaması, Skype Video benzer. ooVoo altı katılımcılara ve Skype Video aksine, bir P2P ağı kullanmaz ile video sohbet sağlar.

Özellikler:

* ÜCRETSİZ Telefon Görüşmeleri. FREE ooVoo bir sabit hat veya ABD veya Kanada'da cep telefonuna çağrı.
* OoVoo video çağırın. Başlangıç ve altı kişiye yüz yüze konuşmayı içerir.
* OoVoo Video Haber. e-posta yazmaktan bıktınız mı? parmaklarınızla bir mola verin ve bir arkadaş ya da bir gruba bir video mesaj gönderebilirsiniz.
* Arkadaş Bul. en popüler e-posta programları alma rehberi: Office Outlook, Gmail, MSN Hotmail, Yahoo posta, AOLmail ve daha fazlası.
* Video kaydet diyoruz. senin ooVoo video görüşmeleri kayıt oluşturun anlık hatıralar.
* Video Effects. Bir sanal bıyık ya da Superman olmak - tüm süre görüntülü arama da istiyor musunuz? Şimdi yapabilirsiniz.
* Sohbet. Metin altı arkadaşlarınızla aynı anda sohbet!
* Dosyalar gönderin. ooVoo ile kolayca arkadaşlarınızla paylaşmak ile's!
* Kenar Profili. Enable kenar çubuğu görünümü açıkça ekranda belge veya diğer görevleri görüntülemek için kullanılır.
* OoVoo bana Link. Build blogunuza veya MySpace sayfası hayatına bir ooVoo bağlantı.
* Gizlilik. ooVoo heyecan verici ve eğlenceli yeni yol iletişim ve sizin ooVoo her biri istiyorum güvenli olmak için yaşar.

Yıl: 2010

Not: kayıt olmak lazım

[hide]http://hotfile.com/dl/41619680/409dece/oovoosetup.rar.html[/hide]

combatant

New member
Local time
cvp yazdım ama hala göremiyorum linki

musali

New member
Local time
03:31
çevap yazdım ama hala görükmüyo

turantut

New member
Local time
selam anlatılanlar güzel çalışma kurup kullanan varmı arkdaşlar nasıl çalışıyor çalışıyorsa emegi geçenlere tşk ederim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8