Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Office 2007 aktivasyon işlemi:

MeKa

Banned
Local time
11:28
AKTİVASYON İŞLEMLERİ:

Çağımız teknolojileri ilerledikçe şifreleme sistemleri çok gelişmekte fakat bunu mukabil türlü yollar ve yöntemlerle bu süreç tekrar bozguna uğratılabilmekte, diğer bir anlamda kırılabilmektedir.Office 2007 sürümüne terfi eden kullanıcıların aktivasyon işlemi için kullanabilecekleri 1-2 yöntem....

Not:Keylerle yükleme yapılan Office 2007 daha sonra aktivasyon işlemi yapılması gerekmektedir.Aktivasyon yapılmayan Türkçe sürümlerin 60 gün gibi kullanım sınırlaması vardır.
Bu yaptığım ekleme bu sürece yapılan 1-2 müdahaledir..

YÖNTEM 1:

Önce yabancı bir sürüm üzerine Türkçe sürümü tekrar yükleyin.Türkçeye döndüğü gibi aktivasyon işlemine de gerek kalmıyor.(Ben bu şekilde denedim ve oldu..MeKa)
Yabancı sürüm için link (güzel tarafı No key needed (key gerekmiyor)

Office 2007 Retail enterprise Edition No Key Needed

Links

YÖNTEM 2

1. Office Trial'i indirin(Türkçe) Sayfanın en altında mevcut.
2. Kurulumda şifre yazmayın ve devam edin.
3. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda hiçbir ofis yazılımını çalıştırmadan aşağıdaki işlemi yapın.

Bilgisayarım>C:>program files>common files>microsft shared>office12>office setup controller>proof.en

Klasörün içindeki xml dosyasını Notepad ile açın

<Feature Id="SetupXmlFiles" Cost="1248">
<OptionRef Id="AlwaysInstalled"/>
</Feature>

Son 2 "AlwaysInstalled" ibaresini "neverinstalled" ile değiştirin. ve Oleyy ! çalışıyor. Ancak product id'niz bu şekilde olmuyor.....

ÇEŞİTLİ KEYLER:(Denedim çalışıyor,bulunsun lazım olur)

KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8
DBXYD-TF477-46YM4-W74MH-6YDQ8
TT3M8-H3469-V89G6-8FWK7-D3Q9Q

C4K3V-CM88K-V86Q7-RMJ48-76YYJ
Q37FV-W7276-VQMPQ-37JGG-T7FMJ
GXR27-YVMK4-2D6XC-XF888-JD8BJ
QYCJD-B4DKT-V9DT4-RX8GH-KCWBJ
HTKXG-MC392-4KT6G-QD3QR-R4X38

QHF6P-6XX3X-TPBR3-YY4FJ-W72VW
PYPTP-JHW8Q-T6PRV-TFQFX-8P7D8
H6HQT-WHRVW-P69HH-PYCX7-Y7FMJ
GWDVD-3Y34K-8M2HX-XR63D-66YYJ

Bulunsun Lazım olur düşüncesiyle ekledim..??
Yöntem 3

1-Word şeceneklerini açın...Oradan kaynakları tıklayın...

49394543lw5.jpg

26960213pr1.jpg

Microsoft Office Etkinleştiri tıkla ürün zaten etkinleştirlmiştir uyarısı mevcut.

33163321oh7.jpg

Kurulum için gerekli olan ürün anahtarı edinimi :

Tüm Microsoft yazılımlarında olduğu gibi, bu yeni Office 2007 paketini kurabilmeniz için alttaki bağlantıya tıklayarak bir kullanıcı hesabı açmanız (Daha önceden Live ID hesabı açtıysanız ülke seçimi ekranından sonra açılacak sayfada bu bilgileri sağ tarafa yazınız, eğer bir hesabınız yoksa sol menüden yeni bir hesap oluşturabilirsiniz) ve Beta kayıt forumunu doldurmanız gereklidir. Microsoft tarafından istenen bilgileri verdikten sonra ürün seçim alanı karşınıza gelecek, en üstteki Office Professional 2007'yi işaretledikten sonra kayıt anahtarınız e-posta adresinize gönderilecek ve en son kayıt ekranında gösterilecektir. Kuruluma gönderilen bu ürün anahtarı ile devam edebileceksiniz. Tüm kayıt ve kullanım işlemleri tamamen yeni Office paketini, yasal olarak ve tüm özellikleri ile sınırsızca kullanabileceksiniz.....

TRİAL SÜRÜM İÇİN:

Son düzenleme:

kartal3x

New member
Local time
MeKa ustam çok güzel açıklamışsınız teşekkürler ben de dün ingilizce sürümünün üstüne Türkçe yi yükledim aktive oldu

MeKa

Banned
Local time
Bir gerçek var dostlar hiç dikkatinizi çektimi bilemiyorum..? Elin oğlu (ecnebiler) aktivasyonla bilmem neyle uğraşmıyor..Zira böyle bir işlem yok adamlarda..Elimizde serial var niçin bu adamlar gibi sadece serial girmekle işi halledemiyoruz? Niçin birde ayrıca aktivasyon bilmem ne ? ile uğraşıyoruz..Microsoft'un resmi türkçe sitesinden indiriyoruz.Resmi site Amerika da olduğuna göre acaba bir Alman yada Fransız yada İtalyan da aynı bizim gibi aktivasyon bilmem ne ile uğraşıyormu,,zannetmiyorum..!!
Bunlar hep ileri memleketlerin seviyeleri bana göre..Ya bize yabancı teknolojiyi sokmayın yada sokuyorsanız adam gibi ileri memleketler seviyesine çıkartın..Nasıl mı olacakl? hala ibret tabloları (kapkaç,,soygun,,yol kesme,,) olduğu müddetçe bu memlekette daha çok aktivasyonlarla,,çözüm üretmeklerle geçecek ömrümüz..
Çok fukara ülkeyiz aslında çok........Fakir değiliz aslında ama fukaramız,işsizimiz,bilinçsiz insanım çok ve bu konularda hiç bişi yapmıyoruz...
Amerikada da varmış böyle insanlar ama en azından kapkaç yapmaya ihtiyaçları yok zira işsiz insan bile belirli bir maaş alıyor ve açlık sorunu yaşamıyor...

Son düzenleme:

Denizce

üye
Local time
09:28
Bu saydiklarinizda türkiye icin dogru olabilir ancak avrupa ülkelerinde bilhassa almanyada illegal olan hersey yasak orjinalini kullanmak zorundayiz yada böyle türk sitelerinde program indiriyoruz kesinlikle yasak ve yabanci forumlarda olmayan hersey bizlerde mevcut maalesef cogu seyin taklidini üretip korsanini bile yapiyoruz. ayrica karsidan davulun sesi hos gelir AMERIKada kapkac yada hirsizlikmi yok . newyorck ve manhattende istatistiklerde en az . En az diyorum sadece günde %40 adam yaralama kapkac ve gasp olaylari mevcut yani sanmayin orda yok fazlasi var ..Bu sadece bizlerde yok. Ayrica microsoftun sayfasindan her hangi bir sey indirdikmi bazen bizde aktive ediyoruz..

MeKa

Banned
Local time
Bu saydiklarinizda türkiye icin dogru olabilir ancak avrupa ülkelerinde bilhassa almanyada illegal olan hersey yasak orjinalini kullanmak zorundayiz yada böyle türk sitelerinde program indiriyoruz kesinlikle yasak ve yabanci forumlarda olmayan hersey bizlerde mevcut maalesef cogu seyin taklidini üretip korsanini bile yapiyoruz. ayrica karsidan davulun sesi hos gelir AMERIKada kapkac yada hirsizlikmi yok . newyorck ve manhattende istatistiklerde en az . En az diyorum sadece günde %40 adam yaralama kapkac ve gasp olaylari mevcut yani sanmayin orda yok fazlasi var ..Bu sadece bizlerde yok. Ayrica microsoftun sayfasindan her hangi bir sey indirdikmi bazen bizde aktive ediyoruz..

Bir sözünüz çok dikkatimi çekti..(kesinlikle yasak ve yabancı forumlarda olmayan herşey bizlerde mevcut maalesef çoğu şeyin taklidini üretip korsanini bile yapiyoruz.) Bunları yapan kim.? Yine benim ülkemin insanlarıı..Niçin;? elin yabancı gurbet ellerinde çalışmak,ekmeğimizi çıkarmak zorunda olduğumuz için.. Kesinlikle yasak ama işte vurgulamaya çalıştığımda bu zaten..birşeyler alınabiliyor,kullanılabiliyor.Bizler aç karnımızı zor doyuran bir milletiz..Ve "Çoğu şeyin taklidini üretip korsanını bile yapıyoruz" derken; yine bir türk insanı yada insanları bunu yapanlar..Türk adına cevap veriyorsunuz unutmayın..! "yapıyoruz, ediyoruz" derken yaşadığınız yer,zaman,mekan önemli değil türk olmanızdır..Ben yabancılardaki alım gücü,geçim gücünü vurgulamaya çalışıyorum..Benim İngiltere de yeğenlerimde var.Çalışmadıkları dönemlerde hemen maaş bağlanıp devletin evlerine yerleştirildiklerini biliyorum.Hatta; çocuklarına 18 yaşına geldiğinde kullanması için bir DRAHOMA yatırılıyor...Türkiye de sokakta can çekişen adamları, bir elin parmaklarını geçmeyen programlarda "yardım amaçlı" yapılanları izleyebiliyoruz...
Ve son olarak,,kapkaç,adam yaralama sadece bizde yok bunu biliyorum ama benim ülkemde açlıktan,yokluktan yapılıyor tüm bunlar.Yokluk yaptıryor tüm bunları..(devlet yardımı Amerikada da var merak etmeyin)
Yani, aç kalsak bir yudum su verecek bir güç, kuvvet yok ülkemde..pardon ülkenizde de..

Son düzenleme:

teknisyen_22

New member
Local time
arkadaşlar ben enterprıse yukledım yukarıda dedıklerınızın hepsını yaptım suanda çalışmıyor yanı normal bır kullanıcı gıcı kullanamıyorum ancak bukadar ınsan programı calıştırdığına gore ırtek ben çalıştıramıyorsam SORUN SİZDE DEĞİL BENDEDİR BUNU KABUL EDIYORUM bana yardımcı olabılırmısınız...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8