Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Octagon SF1008 Ilk adimlar/ayarlar - CCcam talimati !

eazy31

Moderator
Local time
20:35
Octagon SF1008 Ilk adimlar/ayarlar - CCcam talimati !

Selamlar arkadaslar,

SF1008 sahipleri icin bir talimat yapmayi düsündüm.

Hicbirsey bilmiyorum, cccam kullanmak istiyorum diyenlere bu talimat.

Aleti aldiktan sonra anten ayarlarini halledin menüden, kanal aramasi yapin.

Sonra bu talimati yapin.

----------------

En son Emuyu indirin burdan:

Entpacken yapin, ird dosyasini bi usb sticke kopyalayin ve alete baglayin.

Bir cam acilacak, kirmizi tusa basin, download emu yapacak.

Bittikten sonra alet restart yapacak kendini.

----------------

Simdi en son cccami yükleyecegiz alete:

Burdan indirin:

Indirdikten sonra entpacken yapin.

Simdi size gösterdigim adimlari yapin:

Benim kullandigim program FlashFxp, yani ftp yoluyla alete baglaniyorum:

Burdan indirin programi:

-------------

Programi actiginizda su resim karsisiniza cikacak:

89189050.jpg

Sol üst kösede bulunan yildirimi andiran ikona basiyoruz, connect yaziyor tam üstüne gittigimizde, sonra bu cam aciliyor ve 1008in Ipsini ekliyoruz o yere, port 21, user name: root, bunlari yazdiktan sonra connect yerine basiyoruz !

87653543.jpg

84316833.jpg

Simdi sizden sifre isticek ama sifreye gerek yok, bos birakin o alani ve OK ye basiniz.

OK'ye bastiktan sonra alete baglaniyor ve su resim ilk karsisiniza cikiyor:

10040509.jpg

Sol üst kösede mavi olarak boldlagim kisima, Parent Directory yerine doppelklick yapiyorsunuz, sonra su resim geliyor:

92911705q.jpg

Var dosyasina tikliyorsunuz !
Eger ici bos degilse, icinde olan tüm dosyalari silin !
Simdi Programin sag tarafi sizin bilgisayari gösteriyor, ordan indirdiginiz cccam dosyalarini bulun ve benim resim yaptigim seyi yapin.

Tüm dosyalari marke edip sol tarafa, yani 1008e kopyaliyorsunuz !

29053278.jpg

Simdi gelelim önemli kisimlara, kopyaladiktan sonra, bin klasörüne/ordnerya girin 1008de !

95059879.jpg

Simdi octagon.sh40 dosyasina sag tus yapin ve Attributes (CHMOD) yerine basin !

90170878.jpg

Simdi acilan permissions penceresinde, sizde olan 655 degerini 755 olarak degistireceksiniz ayni benim resimde oldugu gibi !

78469718.jpg

Simdi geri gidin ve etc klasörüne/ordnerya basin, ve ayni islemi start.sh dosyasi icin yapin, yani onada 755 hakkini verin.

78469718.jpg

Simdi keys klasörüne basin ve Cccam.cfg dosyasina sag tus yapin ve sonra Edit yerine basin:

73696091.jpg

Su resimi göreceksiniz:

33659648.jpg

Sizin C-Line'i aynen tarif ettigim gibi ekleyin ve eklediktan sonra Datei speichern yapin yani kaydedin. Sonra Flashfxp Click OK when ready to upload edited file diye soracak size, sizde OK yerine basacaksiniz.

74802791.jpg

36344287.jpg

-----------

Simdi aleti aleti restart yapin, yani arkadan kapatip acin yada menüde standby aus yapip kapatip acin.

Simdi Menüye girin, Plugin yerine girin, ve yesil tusa basin, Started yazar octagon.sh40 yerinde, simdi CCcam calismali normalde.

Eger cok takilma oluyorsa bu versiyonla, incubusu yükleyin: ama önce var dosyasinda ne varsa silin !

Burdan indirin:

Ayni islemi ugulicaksiniz. sadece incubusda config dosyasi degisik:

Burdan benim configi indirin ve kendi c-lineinizi ekleyin, sonra alete kopyalayin flashfxp ile !

------------

Saygilar
eazy31

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8