Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Next SuperPlus Serisinde CCcam Paylaşımı

ido16

Super Moderators
Local time
17:09
Next SuperPlus Serisinde CCcam Paylaşımı

BU İŞLEM UYDU CİHAZI İLE BİLGİSAYARI RS232 KABLO İLE BİRBİRİNE BAĞLAYIP İNTERNET ÜZERİNDEN SERVER SAYESİNDE ŞİFRELERİ ÇÖZMEK İÇİN KULLANILIR. KULLANDIĞI MIZ SİSTEM CCCAM PAYLAŞIM İÇİN GEÇERLİDİR. ŞİFRELERİ KANLLARI SERVER ÜZERİNDEN İZLEYECEĞİMİZ ZAMAN BİLGİSAYARDA AÇIK KALMAK ZORUNDADIR. LİNUX TABANLI CİHAZLARDAKİ KADAR HIZLI VE STABİL ÇALIŞMAMAKTADIR:

BU İŞLEM SADECE NEXT SUPER PLUS VE 2000 INF SERİSİ İÇİN GEÇERLİDİR. CİHAZ YAZLIMINDA HSIC SEÇENEĞİ OLAN CİHAZLARDA ÇALIŞABİLİR:

Artık Süper Plus larımızda CCcam kullanabiliyoruz.

Aynen gbox kullanımı gibi.

Aşağıda verdiğim dosyayı pc ye indirin.Rarın içinden çıkan Truman Share dosyasının içinde plugins dosyası var.Onun içindede FLYCCCAM.cfg dosyası var. FLYCCCAM.cfg dosyasına kendi C line satırınızı yapıştırın.
Cihazınızı Cas menüsünden HSIC moduna alıp kayıtedin.Truman Shareyi çalıştırıp Truman Share nin protokol bölümünden HSIC seçeceksiniz sonra OPTIONS bölümünden kendi cihazınıza bağlandığınız COM girişini seçin.Tamamdır.

1. Menü/cihaz bilgisi/kırmızı tuş/1234/ok yaparak cihazın cı sistemini açın,
Şimdi Truman Shareyi çalıştırın. Truman Share çalışınca saatın yanında simgesi cıkar ona tıklarsanız açılır. sonra ağaıda resımde görduğunun HSIC ayarı ve COM ayarını yapın işlem tamam.

66846807.jpg

16291931.jpg

ALINTIDIR

Ekli dosyalar

• TrumanShare_1[1].0.19_CCcam_plugin.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 63

cicek14

New member
Local time
14:09
slm hocam inanin aynisini yapiyorum bunun icin 2 tane c:line aldim calismiyor calistiramiyorum
aynem dediginizgibi yapiyorum bir hareketlik oluyor kyler degisiyor arada aldaki boslukda ama DW orasi EVEN: ve ODD: buralara ky gelmiyor neden anliyamadim bir yardim sizlerden saygilar

madenci

New member
Local time
17:09
ben birtürlü bağlantı kuramadım. Truman Sharede

System Error. Code:2.
Sistembelirtilen dosyayı bulamıyor

Yazan pencere açılıyor.
serveri FLYCCCAM CFG doyasına aşağıdaki 2 şekilde yapıştırıyorum ama ikisindede aynı
pencere açılıyor

C: maroc-sharing.dyndns.tv 12000 alam1 maroc-sharing.com
maroc-sharing.dyndns.tv 12000 alam1 maroc-sharing.com

cihazım next 2000 cıs super plus hısıc seçeneği seçili kablo takılı denediğim serverler free server.
card sharingte VSP bağlanıyor trumansahareyi yapamadım yardımınıza şimdiden teşekkür edrim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8