Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Next Plus Inf Tps Auto Yazılımları (17.04.2008)

ido16

Super Moderators
Local time
18:28
Next Plus Inf Tps Auto Yazılımları (17.04.2008)
@Doktor'un açıklaması:
dikkat....cihazların garantilerinin çoğu bittiğinden yazılmları uygularken yapılacak hatalarda sorumluluk almanız gerekeceğini,önemle hatırlatırım...önce yazılımları tecrübeli arkadaşların denemesini ve onay bekleyin,hangi yazılımı yüklemeniz gerektiği ve loader hakkında yardınm isteyin,emin olmadığını işlemler yapmayın 200x fta ve cı eklenecek hazırlanıyor.
sadece tps güncellendi FREEX AÇARMI *** WİEW AÇARMIİGELECEKMİ vb SORULAR sormayın..zaten serideki hafıza limitleri sondadır,bazı arkadaşlar hala sorunun yenilere veriliyor eskilere yok olduğunu savunuyor,son kez söylüyorum bu yazılımların desteği AUTO YADA 2 GÜNLÜK geçici EMU olayları için VERİLEMEZ.. ve verilmeyecek,saçma sapan şahsiyetsizler yüzünden artık iyice bunaldım..daha satıldığında emu bile olmayan cihazlara eldeki imkanları zorlayarak destek vermeye çalışrken herkesin neyi ve ne hakla istediğini bilme zamanı,emu desteği ile geçici EMU ÇÖZÜMLERİNİ bu seride vermemiz imkansız,yani her 2 günde bir bu yazılımları veremeyiz ve stabil altyapıyı değiştiremeyiz..bu böyle bilinsin..şimdi çıkıp birileri gine yok unutulduk yok yenilete var vb saçmalıklara başlarsa o zaman bende anlamayanlar için bundan sonra firmayla muhatap olun ben yokum derim olur biter..artık nankörlerden bıktım.onun dışında yazılım altyapısı izin verdiği sürece yazılım desteğiniz kesinlikle sürecek ama DİĞERLERİ ŞUNU AÇIYOR vb laflarını unutun...beni hiç ilgilendirmiyor,beni ilgilendiren yazılımları sürdürebilmek..hepsi bu.
yazılımlar için doktor teşekkürler

Next 2000 Plus 17.04.08
Next 2000 CI Plus 17.04.08
Next 2500 DPCI Plus 17.04.08

Moderatör tarafında düzenlendi:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8