Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Mourinho istifa etti!

SaTBiL™

Administrator
Local time
14:02
Web sitesi
www.cekingen.net
Chelsea teknik direktörü Jose Mourinho görevinden istifa etti. Şampiyonlar Ligi'nde Jose Mourinho'nun takımı Chelsea'nin kendi evinde Rosenborg ile 1-1 berabere kalmasının ardından 24 saat sonra görevinden ayrılan Mourinho'nun bu kararı dünya basınında geniş yankı buldu.
9659_B_mourinh022.jpg

Portekizli hoca bütün oyuncularına Çarşamba gecesi görevi bırakma kararını açıklayan bir metin yolladı ve gelecekte başarılar diledi.
Jose Mourinho, Rosenborg maçını 'hayal kırıklığı' olarak tanımlamıştı. Son dönemde eleştirilerin hedef noktası halinde gelen Chelsea'nin Portekizli çalıştırıcısı Rosenborg maçından sonra yaptığı açıklamada, "Çok büyük hayal kırıklığına uğradım. 20 tane gol şansımız oldu ancak 1 tanesini atabildik. Demek ki 2 gol atmak için 40, 3 gol atabilmek için de 60 pozisyona girmemiz gerekiyor." dedi.
Takımda yaşanan gol sıkıntısının kendisini fazlasıyla üzdüğünü de aktaran Mourinho, "Performansımız beni endişelendiriyor. Mutlu değilim. Gol atamıyoruz ve sakat oyuncularımın durumu da hiç iyi değil. Doktorlardan iyi haberler alamıyorum. 3 maçta sadece 1 gol atabildik, bu benim için bir dram." ifadelerini kullanmış ve ayrılık sinyallerini vermişti.
Bu karardan sonra Chelsea'nin patronu Rus işadamı Roman Abramovic'in nasıl bir karar alacağı ise tam bir merak konusu.

murat1316

New member
Local time
14:02
Web sitesi
www.zurnaciogullari.com
karsılıklı olarak feshedilmis..en begendiğim teknik direktördü...biraz artistti ama yakısıyordu:) onun sayesinde chelsea yi cok severdim simdi yeni takımımız hangisi hocam??? :):)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8