Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Motorolla sahipleri için

selçuk

Co Admin
Local time
01:46
Selam arkadaslar ben aslında nokia kullanıcısıyım. Su an iş arkadasım için bu motorola bölümüne girdim. ama ben böyle bir bölüm görmedim tam 2 saattir işi gücü bıraktık melodi duvar kagıdı tam ekran film oynatıcı vesayre vesayre aradım ama bulamadım bu motorolaları neden yaparlar acaba madem yapıyorlar diğer telefonlar gibi, nokia dan bahsediyorum neden özenirler acaba bulutoot koyarlar bilgisayardan bulutootlu motorolayı okuyamaz veri yollayamaz menüneli berbat kulanmak için bir danışman tutmak lazım ya vallahi üzülüyorum boşa para veriyosunuz bu telefonlara benim 6600 ım var mesela 250 mb kart taktım full filim indirdim. 50 ye yakın klip var mp3 kabul ediyo ogg player la zil sesi yapıyo wav dosyalarını acıyo temalar var hareketli temalar kullanılıyo daha neler neler mesela ezan programı. telefondan bilgisayarı yönetebiliyorum. ama gelgörki motorola bölümünde arkadaşlar birbirlerinden yardım bekliyo ben böyle gördüm. ya bunlarla ugrasacagınıza gercekten sizler için söylüyorum bırakın su motorola samsung simens gibi telefonları. eger sadece konuşmak için para veriyosanız tamam lafım yok ama motorola bence kullanılamaz. hangi modeli olursa olsun yazık ya paranıza yazık. bence mühendisler sadece yanlışlık olarak motorolayı üretmişler.ya maksat telefon yapmak olsun diye model cıkarıyolar su an masamın üstünde 2 tane motorola var biri v3 digeri 360 ama ikiside aynı. albirini vur ötekine . SATIN SU TELEFONLARI NOKİA DAN BAŞKASI KULLANILAMAAAAZZ..

selçuk

Co Admin
Local time
E365 Tema Yapımı Ve Programları

Arkadaşlar bu işlerde ne varsa yabancılarda var.

Adresinde tema yapımını anlatıyor elbette yabancı bir dilde fakat resimler bile yeterli olabilir download bölümünde ise gerekli tüm programlar var...

suhutlu_kurt

New member
Local time
Slm ArkadaŞim Öyle Dİyorsunda Bende Motorala Telefon Bben ŞİkayetÇİ DeĞİlİm Fakat Nokİa Sİemensİ Sevmİyorum Samsung Ve Motorola Olcak Benİm İÇİn Ve Bİrde BİrŞey Var AldiĞin Nokİa Telefon Bİz MÜslÜmanlari ÖldÜrmek İÇİn Para Kazaniyorlar Şİmdİ Fİlİstİn LÜbnan Ne Halde Bunlar Kİmİn YÜzÜndeĞÜn Bİzİm YÜzÜmÜzden Verİyoruz Parayi Onlarda MÜslÜman KardeŞlerİmİzİ Bombaliyorlar Bu YÜzden İsraİl Amerİka Mali Almayalim Bende Bİlİyorum Motorola Amerİka Mali Fakat Ben Bundan 4 Sene Önce Aldim Fakat Bundan Sonra Motorola AlmayacaĞim Samsung AlicaĞim

viyolcu

New member
Local time
kardeş sen nokia dersin bende motorola l7 derim senin telefonun özellikleri kadar var ve daha fazlası unutmaki 1 numara motorola

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8