Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Molotof genç kızı yaktı!

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
15:55
Molotof genç kızı yaktı!

İçinde 25 yolcunun bulunduğu İETT otobüsü bir grubun molotoflu saldırısına uğradı.

lg.php

serapeser001.jpg

İSTANBUL - İçinde 25'e yakın kişinin bulunduğu Çeşme Kanarya - Zeytinburnu Metro hattında çalışan İETT otobüsü Kanarya Mezarlığı yakınındaki Papatya Durağı'na yolcu indirmek için yanaştığı esnada 6 kişi olduğu iddia edilen bir grubun molotoflu saldırısına uğradı.

İçindeki yolculara aldırmadan otobüse molotof yağdıran grup ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirdi.

OTOBÜSTE CAN PAZARI YAŞANDI

Otobüse atılan molotof kokteyllerinden biri otobüsün içinde patlayınca ailesi ile evlerine giden Serap Eser(16) alevlerin arasında kaldı. Molotof dehşetinde elleri, yüzü, bacakları yanan genç kıza ilk müdahaleyi yoldan geçen araç sürücüleri yaptı. İddiaya göre olayı gören bir sürücü aracında bulunan yangın söndürücü ile genç kızı söndürdü. Dehşet veren olay sonrası acılar içinde kıvranan genç kız olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

OTOBÜS SÜRÜCÜSÜ: ONLARI FARKETTİM

Molotof saldırısı ile şoke olan otobüs şoförü Cemal Keskin, "Durağa yanaşmadan ben onları fark ettim. Hazırlıklı olduklarını anladım . Fakat yolcu indireceğim için yolun öbür tarafına yani soluna geçtim. Hepsi yanaşarak attılar molotof kokteyllerini" dedi.

OTOBÜS İÇİNDE PATLAMAMIŞ MOLOTOF KOKTEYLİ BULUNDU

Yaşanan olay sonrası polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, yaptıkları inceleme sırasında alev almamış molotof kokteyli buldu.

Polis ekipleri kaçan eylemcilerin alınan eşkalleri doğrultusunda bölgede geniş çaplı araştırma başlattı.

HÜRRİYET

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8