Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Milli Takım'da tekme tokat kavga

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
21:50
Milli Takım'da tekme tokat kavga

A milli Takım'da mağlubiyetlerin asıl sebebinin içeride yaşanan kavga olduğu ortaya çıktı.

esh3847_5.jpg
18.10.2012 - 10:22​

esh7985_12.jpg

Milli Takım'da Romanya maçı öncesinde kamp yapılan Nevzat Demir Tesisleri'nde büyük kavga çıktığı öğrenildi.
SELÇUK AVRUPA MAÇINA MI SAKLIYORSUN KENDİNİ

Ay yıldızlıların kaptanı Selçuk İnan'a dönerek " Kimse Milli Takım'da sakatlığını bahane ederek oynamamazlık yapamaz. 70 milyonun kalbi bizimleyken sen küçük hesapların peşindesin. Avrupa maçınız olabilir ama Milli Takım her şeyin üstünde bunu iyice anlamalısınız." diyerek Selçuk'a çok sert çıktı.
MİLLİ TAKIM'I SENDEN ÇOK DÜŞÜNÜYORUM

Bunun üzerine Selçuk İnan Belözoğlu'na dönerek " Bu sözleri hak etmiyorum. Sakat olduğum için oynamıyorum. Yoksa Milli Takım'ı senden çok düşünüyorum. Merek etme." diyerek cevap verdi.

VOLKAN DEMİREL: HADDİNİ BİL SELÇUK

Araya araya girerek Selçuk İnan'a büyük tepki gösterdi. "Sen kimsin ki Milli Takım'ın kaptanına cevap veriyorsun haddini bil" deyince bu sefer de olaya Selçuk'un en yakın arkadaşı girdi ve Volkan ve Emre'nin üzerine yürüdü.
TEKME TOKAT KAVGA ÇIKTI

İki futbolcunun da karşılık vermesi sonucu Ümraniye'de tekme tokatlar havada uçuştu. 4 oyuncunun bu büyük kavgası sonrasında Abdullah Avcı Emre ve Volkan'dan yana tavır alırken Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ı kadro dışı bırakmıştı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8