Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Mehmet Barlas'ta güncel bir köşe yazısı...

F

fiesta73

Guest
Bir ruh doktoruna giden adam "Yatağımın altındaki bir timsah beni yemek için bekliyor" diye derdini anlatmış. Aylar süren seanslar sonucu, doktor adamı böyle bir tehlikenin olmadığına inandırmış. Sonra adam muayenehaneye gelmemiş artık. Birkaç ay sonra doktor adamı merak edip, verdiği adrese gitmiş. Adamı sormuş. Ona "O adamı geçen ay yatağının altındaki timsah yedi" diye bilgi vermişler.
Eğer bir ülkede başbakanlar "Benim bir idamlık bir de bayramlık giysim var" diye yine konuşmaya başlarsa, o ülkedeki yatakların altına bakmak, herhalde gereklidir.
Ya da Arıboğan'ın listelediği gibi yapıp, paranoyalarımızla mı yaşayalım:
- ...Her taşın altından bir düşman fışkırıyor. İstilacılar, vatanımıza göz dikenler, ekonomik kriz spekülatörleri, enerjimizin hırsızları, petrol denizinde yüzdüğümüz halde bize petrolü buldurmayanlar, borcular, toryumcular, Sorosçular, Danıştaycılar, çeteciler, El Kaideciler, Fethullahçılar, bölücüler, hortumcular, satılmış danışmanlar, komplocular, Susurlukçular, Ermeniciler, ABD'ciler, Siyonistler, komünistler, darbeciler, liberaller! Çıkın kardeşim hepiniz ortaya! Biz hepinizi sobeledik bir kere, saklanamazsınız diyorum. Bütün halkımız da zaten tehlikenin farkında!

Mehmet Barlas

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8