Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Lütfen Ece Ölmesin!(insanlık adına okuyun)

F

fiesta73

Guest
Ece İçin Hemen Şimdi!!!
resim42cx.jpg

resim85ej.jpg

resim76hs.jpg

Sizce çaresizlik nedir?

Ya umutsuzluk?

Hayatımızı bu ikisi olmadan sürdürmeye çalışmıyor muyuz? Hayat! O kadar komik ki... Şayet bir hayatımız yoksa aldığımız nefesin anlamıda yok. Peki çare de umut da bizsek? Bizim var olmamız başka birinin de var olması demekse? Ve biz bunun farkında değilsek? Farkına varınca duymazdan, görmezden geliyorsak?..

İşte çaresizlik de umutsuzluk da bizden başkası olmuyor sonunda...

Biz betonarme duvarların arasında kendimize ait olanların hesabını yaparken, bize ait olmayanları paraya, mülke indirgiyorsak hayatımızın ne önemi var? Hangi para, hangi mülk bir insanın feryadından daha değerli? Neyi sayıyoruz? Borçlarımızı ve olmayan mülklerimizi...

Peki genç bir insanın soluğunu saysak? Durun ve genç bir insanın soluklarını sayın! Heran kesilebilecek olan soluklarını! O solukların her birinin kaç hazine odasına bedel olabileceğini düşünebiliyormuyuz? Şayet umursamıyorsak çoktan ölüp giden, insanlıktan çıkan biz olmaz mıyız?

Şöyle bir sevdiklerinizi düşünün. Sadece sevdiğiniz insanları değil; şarkıları, şiirleri, düşleri, yemekleri...

Bunları kaybetmekten korkmuyor muyuz? Peki yanıbaşımızda bir insan bunları kaybetmek üzereyse?

O kaybettiğinde...

O'nu kaybettiğimizde...

Biz de kaybetmiş olacağız!..

Çünkü sahip olduğumuz en önemli "şey" paylaşacağımız hayattan başka hiç bir şey değil!

Çare biziz!

Umut biziz!!!

Ece USLU henüz 19 yaşında olmasına rağmen Yeditepe Üniversitesi'nde, her gelişi erken olan ölümle savaşıyor. Ece USLU löseminin kritik bir aşamasında. Kanında ki zararlı hücre sayısının %90'lık bir bölümünden kurtuldu.Artık ilik nakli aşamasına geldi. Fakat 160.000,00 YTL'ye ihtiyacı var. 120.000,00 YTL kadarlık bir kısmı memleketi BURSA/Orhangazi'de toplandı. 40.000,00 YTL için vakit daraldı.

Ece için seferberlik zamanı ne yazık ki geçiyor!

Yardım etmek isteyenler aşağıdaki hesaba yardımlarını gönderebilirler.

Orhangazi Vakıfbank Şubesi
Ece Uslu Dayanışma Hesabı
00158007285948146

İltibat için
adresine ziyarette bulunabilirsiniz.

Amcası Metin Uslu:0555 273 67 24

ECE İÇİN HEMEN ŞİMDİ!

aşşağıda ecekızın hayatı adına hazırlanmış bir slayt var onu indirip izlediğiniz taktirde.ona ulaşabileceğiniz mail adresi ailesinin telefonları ve hakkında bir çok şey bulabilirsiniz....
lütfen duyarlı olalım arkadaşlar!

NOT:Lütfen imzalarınıza bu linki not edin ki sesimizi daha çok yerlere ulaştıralım!

ÖNEMLİ NOT : Arkadaşlar biliyoruzki çoğumuzun geliri Ece'ye maddi destek olabilmek için yetersiz kalıyor ona yüreğimizden gelip mevlaya ulaşan dualarımızla destek olmaya çalışıyoruz lakin aşşağıya ekleyeceğim linke hergün bir kez tıkladığımızda artık bizlerde Ece ve Ece gibi hasta olan kardeşlerimize 20 ykrş yardım yapmış olacağız lütfen dualarımızın yanında aşşağıdaki linkede tıklayalımki Ece'mize küçüçükte olsun maddi desteğimiz olsun!akmazsa damlar ama damlaya damlayada göl olur!
tüm duyarlı dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum!

arkadaşlar bunu başka bi sitede gördüm ve hemen bizim siteye koyma geregi hissettim niye aramızdanda yardım yapacak duyarlı arkadaşlar cıkmasın

F

fa77

Guest
konuyu yeni gördüm abicim bu konuyu şimdi diğer bildiğim tüm forumlara dağıtıyorum duyarlı halkımız bu konuyuda çözüme kavuşturacaktır eminim
sevgiler.....

F

fiesta73

Guest
fa77' Alıntı:
konuyu yeni gördüm abicim bu konuyu şimdi diğer bildiğim tüm forumlara dağıtıyorum duyarlı halkımız bu konuyuda çözüme kavuşturacaktır eminim
sevgiler.....
Sevgili fa77, bu konuyu başka forumlarada taşıman çok güzel, umarım senin bu çaban karşılksız kalmaz ve vermek istediğimiz mesaj gerekli yerlere ulaşır. tüm satbilforum dostlarından da bu konuya duyarlı olmalarını bekliyorum.:lovely:

F

fa77

Guest
konuya gene ilgi alak sıfır 10 kişi okumuş gözüküyor o 10 kişinin 5 tanesi benim 5 tanesi sensin yazık ya mail yoluyla tüm üyelere bilgi verelim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8