Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

LiseLiBook.Com Scripti (Facebook Benzeri)

PowerDns

New member
Local time
21:04
TR Dil dosayası içindedir lang klasörünün içine atıp default hale getirmeniz yeterli olacaktır.

Kurulum install.php yi çalıştırıp kurulumu gerçekleştiriniz.

Açıklama:

Arkadaslar Social.Engine.v2.0 Denilen Scripti Biraz Editledim...Aslında LiseliBook aDINDa Domain Alıp Kendim Kullanıcaktım Ama Vakit Olmadı sİZinle Paylasmak iSTEDim...Full Calisiyor Hic Bir Hata Yok...Tr Dil Paketinide Veriyorum Kolay Gelsin...

Kurulum;

KuruLumuna GeLince siteismi.com/install.php olarak çalıştır DB BiLgiLerini Gir Bu Arada install.php installsql.php include include/database_config bu dosyaLarın CHMOD AyarLarını 777 Yap.Sonra Devam Et Admin BiLgiLerini Gir Sana Admin K.Adı Admin Şifre Verecek Onlarla PaneLe Gireceksin. Sonra Tekrar SırasıyLa uploads_admin , uploads_group , uploads_user buraLarın CHMOD AyaLarınıda 777 Yap Bu Kadar. <!-- / message --> <!-- sig -->

Download:

kemalex

New member
Local time
kardeş çok saol çok güsel bir script herşeyi yaptım dil dosyasına atım türkçe karakter atası werio ama nasıl düseltebilirim

Son düzenleme:

PowerDns

New member
Local time
Konu ile ilgili msn den bana ulaşırsan görüşebilir yardımcı olurum. pm ıle ulaşabilirsiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

sooery

New member
Local time
msn adresiniz nedir ben türkçeleştirme için yardım alacaktım sizden

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8