Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Kısa bir süreliğine Yokum

SaTBiL™

Administrator
Local time
12:53
Web sitesi
www.cekingen.net
Arkadaşlar burdan kısa süreliğine uzak kalacağım için çok üzgünüm beni artık burada biraz nadir göreceksiniz en azında kış ayları diyelim.(zaten imzamda belirttim) ama arada sırada cafelerden girmeye çalışacağım.şimdilik perşembeye kadar yokum ondan sonrası ALLAH kerim.şimdiden herkesin bayramını kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.:love: :smiles28:
çağrı

MeKa

Banned
Local time
İyi Tatiller Çağrı.Bizim yerimizede bol bol girersin denize müsait hava bulursan.Gideceğin yeri belirtmedin ama Kıbrıs da olacağını sanıyorum...Hiç çağırma gelemem..He He He hehe

admin

Administrator
Yönetici
Local time
Çağrı çiğim sana iyi tatiller diliyorum umarım bizi uzun süre yanlız bırakmazsın.Kendini özletme..

seyfi

Administrator
Local time
Arkadaşlar burdan kısa süreliğine uzak kalacağım için çok üzgünüm beni artık burada biraz nadir göreceksiniz en azında kış ayları diyelim.(zaten imzamda belirttim) ama arada sırada cafelerden girmeye çalışacağım.şimdilik perşembeye kadar yokum ondan sonrası ALLAH kerim.şimdiden herkesin bayramını kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.:love: :smiles28:
çağrı
Kendini Fazla özletme,hatta şimdiden başladı bile....
Aman ha .....

F

fiesta73

Guest
Çocuk fazla geç kalma, 35 sene içtiğim sigarayı bıraktım, onsuz oluyor yaşam ama sensiz bu forum olmaz, bense hiç yapamam. Sağlıcakla git sağlıcakla gel. Sana iyi bayramlar ve keyifli tatiller. En kısa sürede görüşmek üzere şimdilik hoşçakal...

mehmet_ozturk

New member
Local time
kardeşim seni uzun zaman görmemek elde değil ne yap et çabul gel de ben gitmeden sarılalım birbirimize :) sana iyi tatiller diliyorum ki umarım tatil yapıyorsundur. en yakın zamanda görüşmek üzere

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8