Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İyi bir hava yakaldık

kaptan-8

Co Admin
Local time
00:34
Bank Asya 1. Lig'de 8 hafta sonunda topladığı 15 puanla 4. sıraya yerleşen Kartalspor'da futbol şube sorumlusu Bayram Kanaç, takımın iyi bir hava yakaladığını belirtti.

bayramkanac3_YFNAI.jpg

Bank Asya 1. Lig'de 8 hafta sonunda topladığı 15 puanla 4. sıraya yerleşen Kartalspor'da futbol şube sorumlusu Bayram Kanaç, açıklamalarda bulundu.
Bayram Kanaç, yaptığı açıklamada, 6 günde peş peşe 3 maç yaptıklarını ancak buna karşın hedefledikleri puanları topladıklarını kaydetti. Kanaç, ''Altı günde 3 maç yapan oyuncularımızı özverilerinden ötürü tebrik etmek gerekir. Çok karakterli bir takımımız var, bu yüzden oyuncularımızla gurur duyuyoruz. Elde ettiğimiz başarının devam edeceğini biliyor ve bu yolda ilerliyoruz. İyi bir hava yakaladık. Önümüzdeki Karşıyaka maçının çalışmaları aynı ciddiyet ve titizlikle devam ediyor. İzmir'den puan ve puanlar alarak İstanbul'a dönecek gücü futbolcularımızda görebiliyorum'' dedi.
Sıkıntılara rağmen yönetim, futbolcu, teknik heyet ve taraftarların el ele verdiğini belirten Kanaç, ''Kaptanlarımız da, oynayan arkadaşlarımız da, teknik ekibimiz de, oynayan, oynamayan her futbolcuyu bir tutuyor. Oynamayan arkadaşlarımız bugün oynayacak gibi hazırlanıyor, başarı tüm kadronun birlik ve beraberlik içinde olmasıyla sağlanır. Yönetim olarak futbolcular arasında ayrım yapmadan gereken neyse onu yapıyoruz, onların da yapacağından eminiz'' diye konuştu.

NTVSpor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8