Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

isteyen varsa yapabilirim

SaTBiL™

Administrator
Local time
12:17
Web sitesi
www.cekingen.net
Dostum çok iyisin
Bunlar birbirinden güzel oglum şimdi gelmek üzere çok sevinecek ona süpriz olacak teşekkürler o bilgisayarı iyi kullanıyor nasıl yaptıgını anlatırsan o benzerlerini yapabilir program varsa verebilirsen sevinirim
Emegine saygılar........

o zaman bir anlamı kalmaz değil mi ama

R

ra82

Guest
çok sagol çagrı hepsi çok güzel ellerine sağlık benim oğlan daha anlamaz ama janjanlı oldukları için bir gülücük fırlattı sana bir teşşekkür yani :)

baretta29

New member
Local time
Web sitesi
www.babacankoyu.com
Dostum çagrı benim hobilerim arasında dijital uydu yayınları varbu yüzden sık sık takip ediyorum ama bilgisayar kullanımım o kadar iyi olmadıgı için teknik olarak istenilen bu gibi güzellikleri yapamıyorum ama ögrenmek için daima araştırıyorum. Keşke bende yapmasını bilsemde paylaşsam ama malesef yererli degilim.
Emege saygılar diyorum kim olursa ve nerede paylaşırsa........

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Dostum çagrı benim hobilerim arasında dijital uydu yayınları varbu yüzden sık sık takip ediyorum ama bilgisayar kullanımım o kadar iyi olmadıgı için teknik olarak istenilen bu gibi güzellikleri yapamıyorum ama ögrenmek için daima araştırıyorum. Keşke bende yapmasını bilsemde paylaşsam ama malesef yererli degilim.
Emege saygılar diyorum kim olursa ve nerede paylaşırsa........

ben herzaman burdayım sorunlarınız olursa başım üstüne.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8