Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Istediğin Isimle Istediğin Numaraya Mesaj Yolla Hemde Bedava

M

MEHMET_35

Guest
icon2.gif
Istediğin Isimle Istediğin Numaraya Mesaj Yolla Hemde Bedava
İSTEDİGİN NO'DAN SMS GONDERME
g15.gif
satbilform farkı ile

arkadaslar oncelikle soyliyeyim bu program saka amaclıdır eger kotu emelleriniz icin kullanırsanız biri sikayet ettiginde sizi bulabiliyorlar!!! ve program kesinlikle calısıyor bizzat denedim tum hatlarla uyumlu eger calısmıyor diyen olursa diyene istedigi nodan mesaj atarım neyse gelelim programın kullanımına:

bilgisayara kuruyoruz kısayola tıkladıgımızda karsımıza cıkan pencerede registere tıklıyoruz yeni acılan penceredeki boslukları dolduruyoruz(boslukları doldururken dikkat kullanıcı adında turkce karakter olmayacak ve sifre hem harf hemde rakam olmak üzere en az 6 haneden olusacak)sonra ok dedikten sonra yeni acılan pencerede step 1 yazan yere telefon numaramızı yazıyoruz(DİKKAT: tel no 905********* seklinde olacak basında + falan yok yani sadece 9 var) sonra send code diyoruz telefona gelen kodu step 2 yazan yere yazdıktan sonra activate diyoruz ve islemi bitiriyoruz karsımıza sms atmak icin yeni bir pencere acılıyor

simdi sıra geldi sms gondermeye:
ekranda TO yazan yere mesajı gonderecegimiz numarayı yazıyoruz message kısmına mesajı yazıyoruz pencerenin sag ust kosesinde options kısmından sender ID yi de karsıda gonderen kim olarak gozuksun istiyorsak o sekilde yazıyoruz(isim veya numara hic farketmez) sonra tekrar sms ekranına dönüp send diyoruz ve işlem tamam!!!

Tam Çözüm:
Öncelikle bu programı indirmeniz gerekiyor..
Messenger Pro programını kuruyoruz

Daha sonra karşınıza database i nereye yuklemek istediginize dair bir pencere açılıyor, burada Hotmail’i seçip devam ediyoruz...

Önce kayıt olmamız lazım.Burda istediğiniz gibi kayıt olabilirsiniz.Önemli olan daha önce alınmamış bir isim yazmak

en gec 1-2 dakika icinde telefonunuza Aktivasyon kodu gelecektir
kullanıcı adını ve şifremizi girip tamam dedikten sonra aşşağıda gördüğünüz pencerede " enter activation" yazan kutucuga aktivasyon kodunu yaziyoruz, hemen yukarsındaki kutucuga da telefon numaramızı yazıyoruz ve " Activate " diyoruz

Neredeyse başardık sayılır..Artık mesaj gönderebiliriz..

" to " yazan yere mesajınızı göndermek istediğiniz numarayı yazıyorsunuz, " message " yazan yere mesajınızı...
Balance yani günlük mesaj gönderme kapasitesi 5 adet, her yolladığınız mesajdan sonra 1 tane düşüyor, ama bazen hatlar yoğun oldugunda 3.5 , 2.5 gibi değerler görürseniz şaşırmayın, siz yollamaya devam edin ama eğer bu şekilde mesajı gönderirseniz " Gönderen(Sender) " olarak Clickatell gözükecek, istersek bunu kendi istediğimiz şekilde de ayarlayabiliyoruz...
" Options " tıklayıp acılan bolumde, sol en altta " Extra Settings " bölümünde " Sender ID " kutucuğuna istediğimiz sekilde bir isim girebiliriz
Yolladığınız mesajın gittiğinden emin olmak istiyorsanız " SMS " yolladığınız bölümde sağ altta Balance yazan yerdeki değer 5 ten aşağıya inmişse işlem tamamdır...

pexwaz

New member
Local time
07:32
ben bunu silemiyorum korumalı oldugunu soyluyor lutfen yardın edin

nigdeli_serdar

New member
Local time
programı indiremiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

kartal1884

New member
Local time
ya bende bu programı kuramıyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8