Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İşte Kral'ı coşturan SMS

seyfi

Administrator
Local time
01:36
news_manset_resim_4119_hakansukur001.jpg
İşte Kral'ı coşturan SMS

Moldova’yı yıkan gollerin 4’üne imza atarak yıldızlaşan Hakan Şükür, karşılaşma sonrası ATV'nin canlı yayınında Ali Şen'in kendisine bir mesaj gönderdiğini ve bundan dolayı teşekkür ettiğini söyledi. Ancak mesajların içeriği hakkında yorum yapmadı ve "Bana kalsın" dedi.
Ali Şen, Hakan'a ne yazdı, milli futbolcu ne cevap verdi?
Ali Şen, Ligtv.com.tr Haber Müdürü Erdem Erol'a, Hakan Şükür'e ne yazdığını ve kendisinden nasıl bir mesaj geldiğini açıkladı.

İŞTE O MESAJ!
Ali Şen, Hakan Şükür’e Salı günü öğleden sonra gönderdiği SMS'de "Seninle uğraşan küçük beyinleri bize bırak, biz onları hallederiz. Bu ülkenin gençlerinin idolü ve kahramanısın, sen moralini bozma, yarın akşam Moldova’yı yerle bir edeceksin" dedi.
Hakan Şükür, Moldova maçının devre arasında Ali Şen’e cevap yazdı: “Babacığım ellerinden öperim. Gollerim sana hediye, allah razı olsun.
"KÜÇÜK BEYİNLİLER"
-Sayın Şen, Hakan Şükür'e bir mesaj attınız. Ne yazdınız?
ali-1.jpg

"Salı günü öğleden sonra Hakan'a sms gönderdim. (Seninle uğraşan küçük beyinlileri bize bırak, biz onları hallederiz. Bu ülkenin gençlerinin idolü ve kahramanısın, sen moralini bozma, yarın akşam Moldova’yı yerle bir edeceksin) dedim. Maçın devre arasında bir futbolcunun birisine mesaj göndermesi zordur, zamanı yoktur. Hele Fatih Terim’in teknik direktör olduğu milli takımda bir futbolcunun telefonla uğraşması çok zordur. Ben maçı Futbol Federasyonu eski başkanlarından Kemal Ulusu ile seyrettim. Maçın devre arasında Hakan Şükür’ün sms’i geldi bana. Hakan’da bana (Yanımda Rüştü, Tümer ve Orhan var. Babacığım ellerinden öperim. Gollerim sana hediye, allah razı olsun) dedi. Tabi çok etkilendim bundan. Bunlar insan hayatında çok ender olur. Hakan Şükür’ün büyük bir kahraman olduğunu bildiğim için bunları söyledim."
hakan-kaptan-2.jpg
"MORAL VERMEK İSTEDİM"
-Böyle bir mesaj atma ihtiyacını neden hissettiniz?
“45 yıllık futbol tecrübesi de, altıncı his de buna. Bugün milli takımların başında olan Fatih Terim'e, 1976 yılında ben milli takımların başındayken, Futbol Federasyonu 2. başkanı olarak, milli takımlar koordinatörüyken, milli takm kaptanlık bandını Avrupa Şampiyonu olan Çekoslovakya maçı öncesi ben verdim. buna altıncı his, bu kadar yıllık tecrübe de, ne dersen de. Onun için ben bugün Hakan Şükür'ğn kolkola yerle bir edilmel stendiğini hissettim onun için moral vermek istedim. Benim 45 yıllık futbol hayatımda ki en önemli anılardan biri bu akşam oldu.”
"HERKESİN CANI ACIDI"
-Ali Şen, Hakan Şükür’e yapılan eleştirilere çok mu üzüldü?
“Hakan Şükür’e yapılan eleştirilere yalnız Ali Şen değil, bu ülkede yaşayan, Türk’üm diyen, bu 4 golden evvel 46 gol atan milli takım için, Türkiye için, attığı bu gollerden dolayı herkesin hayranı olan bu çocuğa karşı kim nasıl eleştiri yaptıysa herkesin canı acıdı. Ben eleştiriye açık olan bir insan olduğum için hep şunu söylemişimdir, “gazeteci eleştirir, okuyucu okur” İnanırsa inanır, inanmıyorsa okumaz. Ben ne milli takımı, ne de Fenerbahçe’yi yönetirken hiçbir futbolcunun gazetecilerle kavga etmesine müsaade etmemişimdir. Çünkü gazeteci görevini yapıyor, fikrini söylüyor. Bu aleyhte olabilir, lehte olabilir. Okuyucu karar verir.”
"4 GOL ATTI AMA!"
-Hakan Şükür’e yapılan eleştirilerin artık bir son bulması gerekiyor mu?
“Yok bulmaz. Bu sefer şöyle yazarlar, (Hakan 4 gol attı ama niye rövoşata ile atmadı) derler. Yani kafasında eleştiri olan adam mutlaka eleştirecek bir konu bulur. Futbol eleştirilere çok açıktır. (Hakan Şükür 4 gol attı ama niye 30 metreden atmadı, niye 90’a atmadı) derler. Sokaktaki insan ne diyor. Halk önemli.”

"TERİM ŞAMPİYON YAPAR"
-Milli takımın 5 gollü galibiyetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
terim-1.jpg
“Fatih Terim’i bu ülkede tanıyan, babası dahil 5 kişi varsa ilk 3 kişiden biri benim. Fatih Terim’in kafasındaki beynindeki hücreleri tanıyan bir kişiyim. Hayatının pek çok noktasında Fatih Terim’in Ali Şen hep var. Fatih Terim kavga eden, ona güvenen, birbirine sahip çıkan bir takım yaratmak ister. Bunu yarattı. Fatih Terim bu akşam Hakan Şükür’e kaptanlık bandını verdi. Milli takım kaptanı Hakan Şükür değil, milli takım kaptanı Rüştü. Bu Fatih Terim’in cinliğini, uyanıklığını, zekasını ve akıllılığını gösterir. Ondan dolayı Fatih Terim’in yakaladığı bu hava devam eder, gruptan birinci olarak çıkarn ve finallerde şampiyon oluruz.”

MeKa

Banned
Local time
01:36
Top işinden çok anlamam ama ÇOK ABARTILAN BİR FUTBOLCU ÇOOKK.(10 topta anca 2 si).Bu maçta nasıl üç oldu,resimdeki Hasan ŞAŞ gibi ŞAŞTIM !!...

Birde kötü bişi duydum hakkında..Buradan yazmam mümkün değil..Sadece şunu bilin "hala birilerinin desteği ile duruyor" muş.....muşda muş. Kendi alınteri değil yani..

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8