Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

İngiltere bu kadını konuşuyor

lececafe

Co Admin
Local time
15:15
İngiltere bu kadını konuşuyor
matthews.jpg

Dört hafta önce İslam dinine geçerek Müslüman olan Heather Matthews, açıklamalarıyla İngiliz basınının ilgi odağı oldu.

İngiliz Daily Mail sitesi, çılgın partilerin müdavimiyken İspanyol adası İbiza’daki tatilinin hemen ardından Müslüman olan iki çocuk annesi Heather Matthews’in hikayesine geniş yer verdi.

Öğretmen olmaya hazırlanan 27 yaşındaki Matthews, eski yaşamında bulamadığı sevgiyi İslam’da bulduğunu belirterek “İnsanlar bana baskı uygulandığını düşünüyor, arkadaşlarım bunun da geçici heveslerimden biri olduğunu düşünüyor. Fakat ben güçlü, kendine güvenen özgür bir kadınım. Müslüman olması ihtimal dışı olan insanlardan biri olduğumu biliyorum. Bu durum beni de şaşırtıyor. Fakat bunu sevgi ve mutluluk için yaptım, hayatım tamamen değişti” dedi.

Ülkesinde bu sözleriyle tepki uyandıran genç kadın, görücü usulü evliliğe de karşı olmadığını belirtiyor. Eski yaşamında çektirdiği fotoğraflarına da bolca yer veren yabancı basın, Matthews'in açıklamalarının tepkilere de yol açtığını belirtiyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8