Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hoscakalın Arkadaslar...

MeRcAn

New member
Local time
12:43
arkadasslar okul nedeniyle artık internete fazla giremeyecegim dolayısıyla forumada...belki tatillerde girme ihtimalim var insallah görüşürüz ...foruma ii bakın kendinizede ...hepinize güzel paylasımlar beni unutmayın
wink.gif

hoscakalın....
lnr.gif
:36_3_16:

Denizce

üye
Local time
10:43
Okul her zaman öncelikli olmali tabiki ara tatillerinde seni aramizda görmek isteriz ..Sende kendine cok iyi bak . seni unutmayiz her zaman bizimlesin esen kal.. Derslerindede basarilar dilerim..:):36_3_16:

Son düzenleme:

SaTBiL™

Administrator
Local time
Web sitesi
www.cekingen.net
Demek ayrılık geldi bilgecim daha düne kadar Msnde geriye saymaya başlamıştın 14...13..12..11..10...diyerek ne çabuk geldi geçdi değilmi.seni çok özliyecez canım özellikle ben ( forum oyunları oynamayı cok özlicem :() kendine dikkat et bilge.derslerinde başarılı olursun inşallah. hoşçakal bizi unutma aradada olsa yaz bize :( :(

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
10:43
Derslerinde basarilar diliyorum,derslerini ihmal etme kalbimiz hep seninle olacak.

lececafe

Co Admin
Local time
derslerinde başarılar hedefini büyük tut

elmas

New member
Local time
yeni okul döneminde sana ve diğer öğrencilere başarılar diliyorum rabbim yollarınızı en güzel olanlarla çizsin inşllh.

KuZGuN20

Moderator
Local time
ALLAH zihin açıklığı versin başarılar dilerim..:)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8