Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

HoŞÇakal

melek_19

Guest
Local time
13:12
Sevmek, sevdaya gönül vermek, unutur gibi seviyorum demek, daha az seviyorum demek
te değil..Nöbetlerimde yalnızlığa terk edilmek te değil..Sevdiğinde sevgini, ilmek
ilmek oya gibi işleyeceksin yüreğine..Gelinlik kızların özenerek işlediği nakışlar
gibi, beyaz yumaklı danteller gibi işleyeceksin sevdanı, sevdiğinin üzerini sisli
bulutlarla örtmeyeceksin..Asla unutur gibi de sevmeyeceksin..Öyle seveceksin ki,
yeri geldiğinde kıyamıyacaksın dokunmaya, incitmektek korkacaksın sevdiğini..Sana
gelmiş hüzünler, bana gelsin diyeceksin mertçe..Sevda sözcüğünün bu kadar kolay
söylenemeyeceğini bileceksin..Bir zamanlar seni seviyorum derken, sevgin yüreğinde
olmadan ona sevdanı söylemiyeceksin..Bu sözcükleri kolay kolay
tüketmeyeceksin..Bende artık seni, sensiz sevmeye karar verdim..Artık hayatımda olan
sevdanı sensiz yaşayacağım, özlemle dolu olsa da yüreğim, bir gün beni sevmekten
vazgeçerse korkusunu taşımadan..Artık bileceğim sevmediğini ve öylece seveceğim
seni..Uzaktan uzağa
neler yaptığını, neler yaşadığını izleyeceğim..Hayatı ne şekilde yaşadığını ve
kimlere sevdalandığını, sana kimlerin dost olduğunu bileceğim..İstediğin gibi seni
bir daha yanıma çağırmayacağım..Bu yalnızlıkta günler geçip, ömür bitecek ama her
gece sana dualar edeceğim..Bundan sonra iyi olurmuyum bilemiyorum ama hep senden
uzaklarda olacağım..Çok uzaklarda..Bütün bunlar yaşanırken sen bir tek dostunu
kaybettin ama, ben her şeyimi kaybettim..Son kez sana yüreğim sensiz, yüreğim
yaralı, yanımda yoksun ve sevmiyorsun diyorum..Yaşadığım sürece hep aklımda olacak
ve bir ömür boyu sana mutluluklar dileyeceğim..Yeni yeni sevdalarla dolu bir
hayatta mutluluklar diliyorum sana..Hoşça kal..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8