Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Hocamızın bildiği vardır

kaptan-8

Co Admin
Local time
15:16
260320120944433909730_2.jpg
Aykut Kocaman'ın Bursaspor maçında Emre ve Gökhan'a forma vermemesinin ardından bu iki futbolcu ilk kez konuştu.

GÖKHAN: Adım listede yoktu. ‘Ben de hocamızın bir bildiği vardır’ dedim
EMRE: Kadro maç saati belli oluyor. Yedek olduğumu son anda öğrendim.

F.Bahçe’nin Bursaspor’u 1-0 yendiği maçta teknik direktör Aykut Kocaman’ın kadro tercihi tartışıldı. Maçta iki önemli oyuncudan Gökhan Gönül kadro dışında kaldı. Emre ise yedek soyundu.

Sakatlığı olmamasına rağmen maçtan bir gün önce Sancaktepe’den evine gönderilen Gökhan ile ikinci yarıda değiştirilmeyi bekleyen Emre, “Neden oynamadınız?” sorusuna, “Hocanın tercihi böyleydi. Yakında öğreniriz” karşılığını verdiler.

F.Bahçe’deki birkaç oyuncu “Bir problem mi var?” demekten kendilerini alamazken sordukları soruya şu karşılıkları aldılar...
- Hoca ile konuştunuz mu? Neden oynamıyorsunuz?
- Hayır bizimle konuşmadı.
- Bu konuda size bir sebep gösterdi mi?
- Gökhan: Bir sebep söylemedi. Asılan listede adımı görmeyince Sancaktepe’den ayrıldım.
- Yedek başlamanla ilgili bir şey söylendi mi?
- Emre: Hayır. Biliyorsunuz, kadro maç saati belli oluyor. Ben de sizin gibi soyunma odasında öğrendim. Hocamızın bir bildiği vardır.

Hürriyet

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8