Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Haftanın konuğu d@bbe_tul_arz(Mustafa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seyfi

Administrator
Local time
01:51
Ben küçükken cizgi roman okurdum ve olaylar hep Ontaryo gölünde geçerdi!
10-15 yaşlarında hep hayal ederdim ve harıtada nerde olduğuna bakardım:)
Hiç gittinmi,gittiysen neler hissettin?

seyfi

Administrator
Local time
Çocuklarına yeterince Türk kültürü verebiliyormusun?
Hiç Türkiye'ye geldilermi ve yarın kesin dönüş yapsan ne hissederler hiç konuştunmu?

Turkiye-Sevd@lisi

New member
Local time
16:51
Ezanlarin Yukseldigi Minarelerden,Ay Yildizin Golg
Çocuklarına yeterince Türk kültürü verebiliyormusun?
Hiç Türkiye'ye geldilermi ve yarın kesin dönüş yapsan ne hissederler hiç konuştunmu?

Cocuklarima yaslarina gore gerekli Turk kulturunu ogretiyorum,en azindan cocuklarimla evde turkce konusuyorum parolamiz cocuklarla evde turkce okulda fransizca.En son gecen sene yaz tatilinde Turkiye'deydik inanirmisiniz Turkiyeden gelmek istemediler.Kisacasi yaslarinin kucuk olmasina ragmen Turkiye'yi sevdiler.Gelecek yaz yine Turkiye'ye gidecegiz insallah.

Turkiye'ye kesin donus hakkinda tabiki cocuklariminda fikirleri onemli ama suan yaslari kucuk konun hassaaiyetinde degiller diye dusunuyorum,ama bu gun dunden razilar Turkiye'ye yerlesme konusunda; bakalim ilerki gunlerde neler gosterecek benim gorusum imkansiz gibi ama hayirlisi olsun cocuklarin okullari ve karayerleri'ni dusunmek zorundayim bir baba olarak. Zor gorunuyor bellimi olur ALLAH buyuktur doneriz memlekete.

Son düzenleme:

seyfi

Administrator
Local time
Mustafa kardeşim,Türk televizyonlarından hangilerini seyredebiliyorsunuz.
Hangi uydu veya şirket aracığı ile syrettiğiniz yazarsan memnun olurum.

Turkiye-Sevd@lisi

New member
Local time
16:51
Ezanlarin Yukseldigi Minarelerden,Ay Yildizin Golg
Mustafa kardeşim,Türk televizyonlarından hangilerini seyredebiliyorsunuz.
Hangi uydu veya şirket aracığı ile syrettiğiniz yazarsan memnun olurum.
seyfi abi,Turk kanallarindan kanal d,show tv,lig tv, ,atv, d max,ntv,star tv, bu saydiklarim ucretli aylik 60kanada$.Ama biz internetten seyrediyoruz cunku fuyatlar pahali,stv,trt int, bedava seyrediyoruz :)))

seyfi abi uydunun ismi TELSTAR5.Sirketin ismi DFH Network sanirim sahibide ermeni olmasi lazim yanilmiyorsam.seyfi abi ben en iyisi dfh network sirketinin adresini vareyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8