Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

güzel hediye mesajları

ultraposter

New member
Local time
22:05

Klasik ve olağan bir hediye vermeyi arzulamıyorum.

1 de zihnime şaka içerikli hediyeler intikal etmiyor değil lakin neticede şaka yaparım ve kötü neticelenebilir. Bu yer kürede arzu edeceğim son şey herhangi birini elimde olmadan üzmektir. Hele birde konu eşim olunca bunu asla arzu etmem.Konuyu fazla yaymadan derlemem gerekirse sadece hayat arkadaşıma hediye edinmek için koyulduğum bu seferde aslında bir beyefendiye hediye edinmenin ne denli itina istediğini iyi anladım. Bey için hediyeler çok olsa da belki de alacağımız bireye fazla önem verdiğimiz için bir türlü tercih yapamaz konumdayız. lakin en hoş çözüm yeniden muhtemelen olağan bir şey edinmek ve seveceğinden kuşku duymamaktır. Neticede en başta da kaleme aldığım gibi iki seçme hakkım var ya olağan bir tercih veya ilginç ve seçkin bir tercih bu iki farklı biçim armağandan bir tanesi olacak öyle geliyor ki ne sağlarsam sağlayayım eşim bundan hoşlanır. Canımın yaş günü geldi. Ona şahsi ve beni çağrıştıracak bir hediye sunmayı diliyorum lakin kararsız kaldım. Doğrusu bir yığın tasavvur içinden bir şıkka kadar çıkardım seçeneklerimi. Seçim yaparken zorlanmamın en büyük nedeni bana göre bey için hediyeler tercihinin çok olmayışı veya canıma hediye edeceğim için kendine temin edebilecek hediye seçeneğimin az bulunması. nedeniyse farkediyorum ki çok fazla şey hayat arkadaşıma temin etmeye uygun değil. Bey için hediyeler mevzusunda bütün zaman zorlanmışımdır. Dediğim böyle bunda hediye alacağınız erkeğin rağbet alanları da belirleyen bulunmaktadır. arada sırada fazla beğendiğiniz şeyler olmasına rağmen edinemiyorsunuz nedeni ise maddi olarak sizi sıkıştıracak hatta gelirinizi çok ölçüsüz aşacak şeyler oluyor böyle olunca da kendiliğinden vazgeçiyorsunuz. Ben daha fazla bu sene hayat arkadaşıma husisi bir armağandan yanayım. Hani sözde onun veya resminin yapısında olacağı bir hediye de olabilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8