Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Günlük Ücretsiz Yazılımlar

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Sevgili arkadaşlar bu başlık altında bulduğunuz ücretsiz yazılımları,programları arzu ederseniz paylaşabilirsiniz...İlk programda benden...
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
DVD X Player STD

dvd-player.jpg


DVD X Player, dünyanın ilk bölge kodu sınırlaması olmayan DVD çalıcısıdır. Standart sürümü, kaydedilen DVD’leri HD videoya veya Apple iPod, iPhone, Sony PSP, Zune, BlackBerry, Zen, akıllı telefonlar, PMP için MP3 biçimine dönüştürebilir.

Kullanıcılar, Dolby Digital 5.1 (AC-3)’ün, DTS’nin, 7.1 kanal Dolby Surround’un keyfini çıkartabilirler. Bazı diğer gelişmiş işlevler de mevcuttur: DVD kaydetmek, DV ve resim yürütmek, resim yakalayıp yer imi eklemek gibi. DVD X Player Standart, DIVX, MPEG4, Quick Time, WMV, WMV-HD, MacroMedia Flash ve internetteki popüler medya biçimlerini destekler.
Anahtar özellikler:

 • DVD/ VCD/ CD/ DivX/ XviD /MPEG-4/ QuickTime/ Real/ MacroMedia Flash biçimlerini çalın;
 • Bögle kodu, RPC2, RCE veya alan kodu kısıtlaması yoktur;
 • Favori DVD filminizi video olarak veya MP3 ses dosyası olarak kaydedin;
 • FBI uyarısını kolaylıkla atlayabilirsiniz;
Featured titles:
DVD-Copy-Software-CloneDVD.jpg


CloneDVD—DVD copy software enables to clone DVD to DVD, DVD to ISO, DVD to movie files (AVI, ASF, iPod MP4, PSP MP4, 3GP, etc.) by 1:1 and automatically removes all protections such as CSS, RC, RCE, UOPs, Sony ARccOS. Users also can preview DVD title/chapter, choose multiple copy modes of Enter Disc, Main Movie, Customize, Split Disc, rip DVD movies.clone-DVD.jpg


Aviosoft DTV Player STD records, analogs, playbacks TV, FM radios, High Definition TV (H.264). This DTV Player can convert recorded TV video to MP4, AVI, ASF, 3GP for iPhone, iPad, iPod, PSP directly.logo.jpg


Aviosoft Video Converter Ultimate, the most stable and comprehensive video converter software, converts video and audio super fast, high output quality for Apple iPad, iPod, iPhone, Sony PSP, BlackBerry, HTC, Nokia, Archos with just one click. What’s more, its great video edit functions enable you to clip, crop, merge videos efficiently.dvd-x-utilities.jpg


DVD X Utilities offer the complete solution for DVD playback/ copying/ authoring, and cover the full spectrum of DVD video software. Using this comprehensive set of tools, you can play DVDs without region limitation; author your own loved music DVD discs; make third party DVD playback/backup software region-free and CSS-free.
Sistem Gereksinimleri:Windows 98/ 98SE/ ME/ NT/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:20.5 MBİndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.
Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 03 NİSAN 2011 PAZAR günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
mediAvatar Photo to Flash

photo-to-flash_resize.jpgmediaAvatar Photo to Flash ile inanılmaz fotoğraf slayt gösterileri oluşturabilir, sosyal medya sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bir flash tema şablonu seçin, arka plan müziği ve efekti ekleyin, ve fotoğraflarınızı SWF flash, SWF flash+HTML veya XML dosyasına dönüştürün ve ardından slayt gösterilerinizi internete yükleyin, arkadaşlarınızla paylaşın veya bir diske yedekleyin.
Anahtar özellikler:

 • Fotoğraflarınız içe aktarmak için sürükleyin ve bırakın, slayt gösterilerini kolaylıkla oluşturun.
 • Fotoğraf flash slayt gösterilerinize sevdiğiniz müziği ekleyin.
 • Göze çarpan bir tema seçin (3 boyutlu flash temaları mevcuttur) ve fotoğraflı flash slayt gösterinizi anında hazırlayın.
 • Fotoğraflarınızı flash slayt gösterilerine SWF, SWF+HTML veya XML biçimlerinde dönüştürün.
 • Flash slayt gösterilerinizi veya 3 boyutlu fotoğraf galerilerinizi blog’unuzda, sosyal medya sitelerinde veya farklı bir konumda arkadaşlarınızla paylaşın.
Featured titles:50_resize.jpg


mediAvatar’s spring season offer comes! For both Windows and Mac users, we provide up to 50% discount for Video Converter, DVD Converter (Ripper), iPod/iPhone/iPad software, Blu-ray Ripper, PowerPoint/PDF software and more. Explore more from now.

Sistem Gereksinimleri:Microsoft Windows XP (SP2 or later)/ Vista/ 7
Dosya boyutu:28.8 MB


İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.

Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 04 NİSAN 2011 PAZARTESİ günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
The Cleaner 2012

box_162x212_resize.jpgMooSoft’un The Cleaner 2012 yazılımı, zararlılara karşı güçlü bir programdır. The Cleaner, anti-virüs yazılımlarının gözünden kaçan zararlıları algılar ve siler.
Piyasadaki en hızlı ve en kapsamlı taramayı yapan programlardan biridir. Tek bir sürücüyü, klasörleri, dosyaları veya tüm bilgisayarı tarayabilirsiniz. The Cleaner, 13 yıldır geliştirilmektedir ve 140′ın üzerinde ülkede kullanılmaktadır.
Sistem Gereksinimleri:Windows2K/ XP/ Vista/ 7/ Server x32/x64

Dosya boyutu:43.4 MB

Screenshots:

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 05 NİSAN 2011 SALI günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
PDF Combine
PDFCombine120.jpg


PDF Combine, birçok PDF dosyasını bir araya getirebilien güvenebileceğiniz bir araçtır. Tüm PDF dosyaları ile çalışır. Sağlanan çıktı, faturalar, kontratlar ve diğer belgelerde güvenle kullanabilir. PDF Combine, bir klasör ile alt klasörleri birleştirirseniz, klasör yapısını korur.
Programın güçlü motoru, birleştirme işlemini inanılmaz derecede hızlı bir hale getirir. Program, dosya adlarına göre otomatik olarak yer imleri gösterir. PDF Combine, kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir ve komut satırından çalıştırılabilir.

More titles by CoolUtils.comTotalImageConverter120.jpg


Total Image Converter helps you to convert image sizes and formats. ImageConverter is unique – it supports almost all popular formats (JPG, GIF, BMP, PBM, PGM, PCX, PNG, PPM, TGA, TIF, WMF, EMF and + 50 more formats). All you have to do is to set the required size or format and Total Image Converter automatically does the rest. ImageConverter is the best solution for converting images at a most reasonable price.


TotalMailConverter120.jpg


Do you have hundreds of emails in your Outlook inbox folder? They are old enough but you can’t delete business correspondence. Convert your emails to rtf (txt/htm/pdf), store them in a separate folder and refer to them when necessary.


TotalPDFConverter120.jpg


Total PDF Converter converts PDF to Doc, Excel, HTML, Text, CSV, TIFF, JPG, PNG, or BMP. It converts one PDF file as well as a batch of PDF files in no time. The resulting file is always prefect: the layout is strictly preserved. The program is very flexible. Conversion parameters are set automatically for new users. Advanced users may change all settings. Total PDF Converter works via user interface or command line.

Sistem Gereksinimleri:Win98/ ME/ NT/ 2000/ XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:3.83 MBİndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 06 NİSAN 2011 ÇARŞAMBA günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
DoubleSafety 4.5

Attached-Message-Part.jpgDoubleSafety otomatik veri yedekleme ihtiyaçlarınızı tek merkezden karşılayan bir uygulama. Sabit disk, ağ diskleri veya FTP ile internet üzerinden, CD, DVD veya Blu-Ray’e yedeklemeyi destekliyor, 256 bir AES şifreleme sunuyor. Yükleme dosyasını indirin ve 30 gün programın keyfini çıkartın.
Bir bakışta:

 • Pratik kullanıcı arabirimi
 • Düzenli aralıklarla yedek alma
 • AES şifrelemesi
 • FTP desteği
 • CD/DVD ve Blu-Ray/HD-DVD kullanabilme
 • Artırmalı yedekleme
 • Açık dosyaları da yedekleme
Sistem Gereksinimleri:Windows XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:3.57 MB
Screenshots:

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.


Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 07 NİSAN 2011 PERŞEMBE günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
EASEUS Partition Master 8.0.1 Professional Edition
epm-startup-b.jpg


EASEUS Partition Master Professional Edition kapsamlı bir disk bölümlendirme ve disk yönetimi yazılımıdır. Bölümleri genişletmenize, boş disk alanı sorununu çözmenize, MBR üzerinde ve GUID bölüm tablosunda (GPT) 32 bit ve 64 bit Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 altında disk alanını kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur.

En popüler disk yönetim işlevleri yanında güçlü veri koruma özellikleri de mevcuttur: Partition Manager, Disk & Partition Copy Wizard ve Partition Recovery Wizard. Dahası, sisteminiz açılmadığında kullanabileceğiniz boot edebilir bir CD/DVD oluşturabilirsiniz.
Önemli özellikler:

 • Yeni! Entegre Linux tabanlı boot edebilir disk!
 • Dinamik diski tüm verileri koruyarak temel diske dönüştürür
 • Bilgisayar performansını artırmak için sistem bölümünü genişletebilir
 • Partition Manager aracı sayesinde daha iyi sabit disk yönetimi ve performans iyileştirmesi
 • Copy Wizard sayesinde bölümleri kopyalayabilme veya bütün bir sabit diski Windows’u yeniden yüklemeye gerek kalmaksızın aktarabilme


Sistem Gereksinimleri:Windows 2000/ XP/ Vista/ 7 (SP1 included)

Dosya boyutu:41.7 MB
Featured titlestdb-box_120.jpg


Files can be accidently deleted, damaged by a virus or a hard disk failure, etc. However, less than 20% users back up their computers regularly. EASEUS Todo Backup Home is a free file backup and disaster recovery software, protecting your data, including photos, music, videos, documents, financial data and applications. Back up what you want, when you want.

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 08 NİSAN 2011 CUMA günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
RecordMax Burning Studio

Graphic-2.jpg


Birçok kullanıcı, fazlasıyla karmaşık, kullanması giderek zorlaşan CD yazılımlarından şikayetçi. Öyle ki, bazen bu programlar içinde sadece bir işlevi bulmak için tüm zamanınızı harcayabiliyorsunuz. RecordMax Burning Studio ise sizin istekleriniz üzerinde yoğunlaşıyor: diskleri hızlıca, kolayca ve en yüksek kalite ile yazmak. RecordMax Burning Studio, bunu yapmak için gerekli tüm donanıma sahiptir. Yazılım tüm gereksizlerden de arındırılmıştır.
Anahtar özellikler:

 • CD, DVD ve Blu-ray disklere çoklu disk yedekleme ve geri yükleme;
 • Entegre ses CD’si ripleyici – ses parçalarınızı WMA veya WAV dosyaları olarak saklayın;
 • Kaç kopya yazmak istediğinizi belirlemenizi sağlayan yeni seçenek;
 • Diskleri çıkartmaya gerek kalmadan doğrulayabilme (sürücü destekliyorsa);


Sistem Gereksinimleri:Windows 2000/ XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:5.03 MB
Featured titles:Free-Mp3WmaOgg-Converter_resize.jpg


Free Mp3/Wma/Ogg Converter is a versatile audio converter and audio extractor, allowing you to both convert between different format audio files and extract audio from video files to different formats with user-friendly interface and powerful functions. If you want to convert MP3 & WMA files, this is exactly what you are looking for.


Audio-Convert-Merge-Free_resize.jpg


Audio Convert Merge Free is an easy and fast audio tool to merge MP3s, as well as join WMA, WAV, OGG files into a larger one without recompressing or quality loss within seconds. With our audio merger, you can also join separate audiobook chapters into one big audiobook or combine multiple music tracks into one non-stop audio CD. As an audio converter, it converts audio files to MP3/ WAV/ WMA/ OGG with optimum quality.
İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 09 NİSAN 2011 CUMARTESİ günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50

Easy Macro Recorder 3.9

EasyMacroRecorder.jpg


Easy Macro Recorder bilgisayarınızın otomatik işlemler yapması için kullanışlı bir yazılımdır. Klavye ve fare girdilerinizi kaydederek makro haline getirebilirsiniz. Bu kaydedilen makroları kullanarak aynı işleri yapmak için vakit harcamaktan kurtulabilirsiniz. Bütün Windows uygulamalarında çalışan Easy Macro Recorder ile otomasyon çok kolay!

Easy Macro Recorder üç adımda, büyük kolaylıkla kullanılır: kayıt, alınan kaydı kaydetmek ve oynatmak. Programcılık tecrübesi gerektirmez.
Önemli özellikler:

 • Herhangi bir Windows uygulamasında klavye ve fare komutlarını kaydeder.
 • Kayıtlı makroları istenen sayıda tekrar eder.
 • Kullanıcı vakit kaybetmeden rutin ve zaman alıcı işlerini halledebilir.
 • Ayarlanarak, istenen tarihte otomatik makro uygulayabilir.
 • Birkaç komuta sahip, kullanımı kolay makro düzenleyicisi vardır.
 • Kullanımı programcılık bilgi ve tecrübesi gerektirmez.
Sistem Gereksinimleri:Windows 98/ SE/ ME/ NT/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7

Dosya boyutu:2.42 MB
Featured titles:DriverMagician.jpg


Driver Magician offers a professional solution for device drivers backup, restoration, update and removal in Windows operating system. It identifies all the hardware in the system, extracts their associated drivers from the hard disk and backs them up to a location of your choice.


AutoShutdown.jpg

PC Auto Shutdown is a handy software that helps you automatically shutdown, power off, reboot, hibernate, suspend or log off computers at schedule time you specifies. It can shut down computers at schedule time when no user is logged in or when computers are in suspended power conservation mode.


BingoCardMaker.jpg

Bingo Card Maker is an easy to use tool for creating and printing custom and random bingo cards. It is especially useful for teachers and parents to make educational bingo cards for students and children. It can also be used to make entertainment bingo cards.İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 10 NİSAN 2011 PAZAR günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Leawo PowerPoint to DVD Pro
PowerPoint-to-DVD-Pro_resize.jpg


Leawo PowerPoint to DVD Pro, Microsoft PowerPoint dosyalarını DVD’ye, Blu-ray’e ve MP4, AVI, FLV gibi neredeyse tüm popüler video biçimlerine dönüştürebilen özel bir PowerPoint dönüştürüsücüdür. Program ile sunumlarınızı veya slayt gösterilerinizi DVD/Blu-ray cihazlarında oynatabilir, YouTube gibi video paylaşım sitelerinde paylaşabilir, iPad, iPhone, iPod, PSP gibi taşınabilir cihazlarınızda seyredebilirsiniz.
Anahtar özellikler:

 • Toplu dönüştürme desteği;
 • Çıktı DVD, Blu-ray ve video için sesli kayıt yapma imkanı;
 • Hoş bir temaya sahip DVD/Blu-ray menüsü;
 • Slaytlarınızı logo ile koruyabilme;
 • Orijinal PPT dosyasındaki tüm animasyonlar, geçişler, videolar ve sesler korunur.


Sistem Gereksinimleri:Windows XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:24.1 MB
Featured titles:video-game_resize.jpg


Upload any game-themed (online games or real-life games) video on Leawo Facebook wall and get voted by all of our fans. 10 game videos with the most “Likes” will be the winning videos and their producers will be rewarded with big prizes worth from $29.95 – $99.95 respectively!


PowerPoint-to-Video-Pro_resize.jpg


Software description: Leawo PowerPoint to Video Pro is designed to convert PowerPoint presentations and slideshows to all kinds of video formats for sharing on video-sharing sites as YouTube, on other platforms as Apple OS or by mobile devices like iPad, iPhone, iPod, PSP, etc.


Media-Suite-utt_resize.jpg


Leawo Total Media Converter Ultimate is a perfect 7-in-1 multimedia solution to help convert between audios, regular/HD video in all popular video file formats, rip and burn Blu-ray and DVD videos, and ingeniously help you download online videos, for both hard disk and various portable players.


buy-DVD-Ripper_resize.jpg


Leawo DVD Ripper is to convert DVD to video in all formats like AVI, MP4, 3GP, MOV, etc. Not only rip DVD to video, this all-in-one DVD converter also enables you to get video edited for a better enjoyment of DVD in Internet, Portable media players, and so on.

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.


Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 11 NİSAN 2011 PAZARTESİ günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
PDF Composer

PDFComposerPackshot_120.jpg


PDF Composer, PDF dosyalarını oluşturmak, birleştirmek, bölmek, sıralamak ve korumak için hepsi bir arada çözümüdür.
Ara yüzün kullanımı kolaydır. Herhangi bir kılavuz okumadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sistem Gereksinimleri:Windows XP Service Pack 3 and higher; Pentium 4 class CPU; 512 MB RAM; 1024x768 screen resolution; 25 MB HD space; Windows Installer 3.1

Dosya boyutu:6.72 MB
More titles by Impressions Future MediaTIFFComposerPackshot_120.jpg


TIFF Composer – the all in one solution to create, merge, split, arrange and convert TIFF Files.


PDIC_Packshot_120.jpg


Give your images the right profile – No matter which image format you have. Image Converter converts over 90 image formats. Convert single images or whole folders quick and easy.


PDIU_Packshot_120.jpg


With Picture Dude Image Uploader you can optimize your images for upload to facebook. Add JPEG, GIF, Bitmap and even RAW images without converting. Picture Dude Image Uploader is freeware. With Picture Dude Image Uploader Plus you are able to change contrast, saturation, remove red eyes, crop image, add effects and add watermarks into images. Picture Dude Image Uploader Plus is available for just $4.99.

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.

Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 12 NİSAN 2011 SALI günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
SysResources Manager 11.1

SysResources_Boxshot2_resize.jpg


SysResources Manager; şu anki CPU kullanımı, boş RAM ve Sanal bellek alanı, diskler, işlemler, ağ izleme, hizmetler ve başlangıç programlarını takip etmeye yarayan bir sistem aracıdır. SysResources Manager, sistem belleğini boşaltarak sistem performansını optimize edebilir.
Anahtar özellikler:

 • CPU kullanımını (8 CPU çekirdeği desteklenmektedir) takip edin, RAM ve Sanal bellekteki boş alanı izleyin, fiziksel belleği birleştirin
 • Tüm sistem diskleri ve sürücüleri hakkına bilgiler görüntüleyin
 • Görev Yöneticisi (Her işlem tarafından kullanılan Sistem Kaydı anahtarlarını ve Modülleri görün)
 • Ağ bant genişliğini izleyin (ADSL, Ethernet, Wireless gibi tüm ağlar desteklenir)
 • Ağ bağlantılarını yönetin (TCP protokolü)
 • Windows hizmetlerini yönetin
 • Başlangıç yöneticisi (Windows başlangıcındanki programları yönetin). Internet Explorer eklentilerini ve sistem sürücülerini görün
 • Program çalıştırıcısı.
 • Windows’un özel klasörlerini görüntüleyin ve içlerinde gezinin.
 • Yüklü ekran koruyucuları çalıştrırın, etkinleştirin veya devre dışı bırakın.
SysResources Manager tüm dillere tercüme edilebilir ve teamaları destekler.

Sistem Gereksinimleri:Windows 2003/ XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:5.77 MB
Featured titles:grabber2_resize.jpg


Extract thousands Pictures, Videos, Music, Sounds hidden inside programs / files with AllMedia Grabber. AllMedia Grabber searches in files (executables, libraries, custom controls, data files e.t.c.) and extracts multimedia files.


almdat1_resize.jpg


Music library for cataloging and manage music files and AudioCD. Supports MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC e.t.c music files formats. Easily find any song from your music collection according to title, album, artist, genre e.t.c. or any complex conditions.

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.
Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 13 NİSAN 2011 ÇARŞAMBA günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Paragon Migrate OS to SSD Special Edition (English Version)

migrate_right_eng_134x172png_resize.jpg


Yeni SSD disklere en kolay şekilde geçin! SSD’lere geçmeye hazır mısınız? Paragon’un Migrate OS to SSD yazılımı tam aradığınız yazılım.
Kullanımı kolay sihirbazımız sayesşinde yeni depolama cihazlarına (HDD veya SSD) hızla ve kolayca geçebilirsiniz. Gelişmiş hariç tutma yetenekleri sayesinde daha küçük sürücülere bile geçebilirsiniz. Çalışan bir sisteminizi çalışmalarınız etkilenmeden aktarabilir, gerekirse disk bölümlerinin otomatik olarak sıralandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Anahtar özellikler:

 • Windows’u daha büyük veya daha küçük depolama cihazlarına tek bir işlemle aktarır;
 • Windows XP’den itibaren tüm işletim sistemlerini destekler (Windows 7 ve Windows Server 2008 R2 dahil);
 • Gerekirse hedef diskteki bölümleri otomatik olarak hizalandırır;
 • Windows 7′yi başarılı bir şekilde kopyalamak için MSR’yi otomatik olarak algılar ve aktarır;
 • Kilitli diskleri (kullanımdaki) MS VSS ile Windows’u yeniden başlatmadan işleyebilir;
 • Paragon’un taşıma/yeniden boyutlandırma işlevini içerir;
 • Sisteminizin ve verilerinizin güvenliğini garantiler.
Sistem Gereksinimleri:Windows 2k/ XP/ Vista/ 7/ Server 2000/ 2003/ 2008/ XP SP2; 128 MB RAM; Internat Explorer 5.0 veya daha yüksek

Dosya boyutu:31.8 MB
Featured titles:PMfree_11-15-year_resize.jpg


The safest tool for hard drive partitioning! Partitioning is not for amateurs. That is why millions of people have trusted our safe, stable technology and professional software solutions for over 15 years. Our latest Free 11 Edition easily organizes your hard drive and redistributes free space to enhance system performance.


BR2010freead_main_screenshot_index_resize.jpg


Total PC Protection for Serious Users! Take complete control of your PC’s safety. Based on solid commercial backup and recovery software from Paragon, the new Backup & Recovery 2011 (Advanced) Free Edition will give you a rich set of features that you can trust.


rk-express-instant-data-recovery_resize.jpg


Don’t wait for a disaster to strike – get an instant data and system recovery kit today to ensure your protection! Rescue Kit professionally fixes boot problems as well as retrieves your data when your system fails to boot. It even rescues deleted partitions. All, you need to do to achieve complete control over any situation is burn the software on your CD/DVD!

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.
Paragon Migrate OS to SSD Special Edition (English)
Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 14 NİSAN 2011 PERŞEMBE günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
RecordMax Burning Studio 5.1.1

Graphic-2.jpg


Many users are tired of over-complicated CD burning applications that are getting harder and harder to use. Sometimes you can waste most of your time just trying to find a function.
RecordMax Burning Studio focuses on what you want: to burn discs quickly, easily, with maximum quality and minimum hassle. It includes everything you need to be able to do that. And it excludes everything that could get in the way.
Key features:

 • Multi-disc file backup and restore on CDs, DVDs and Blu-ray discs;
 • Integrated Audio CD ripper – store your audio tracks as WMA or WAV files;
 • New option for setting the number of copies you want to burn (available for all disc formats);
 • Discs can now be verified immediately without being ejected first (if the drive supports this feature);


Sistem Gereksinimleri:Windows 2000/ XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:5.46 MB
Featured titles:Free-Mp3WmaOgg-Converter_resize.jpg


Free Mp3/Wma/Ogg Converter is a versatile audio converter and audio extractor, allowing you to both convert between different format audio files and extract audio from video files to different formats with user-friendly interface and powerful functions. If you want to convert MP3 & WMA files, this is exactly what you are looking for.


Audio-Convert-Merge-Free_resize.jpg


Audio Convert Merge Free is an easy and fast audio tool to merge MP3s, as well as join WMA, WAV, OGG files into a larger one without recompressing or quality loss within seconds. With our audio merger, you can also join separate audiobook chapters into one big audiobook or combine multiple music tracks into one non-stop audio CD. As an audio converter, it converts audio files to MP3/ WAV/ WMA/ OGG with optimum quality.

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 15 NİSAN 2011 CUMA günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
NeoDownloader 2.6

NeoDownloader_resize.jpg


NeoDownloader, sevdiğiniz binlerce fotoğrafı, ses ve video dosyalarını kolayca ve çabucak indirmenize yardımcı olur. Bağlantıyı program içerisindeki Drop Basket içerisine sürüklemeniz yeterlidir. Ödüllü araç NeoDownloader siteyi tarayacak ve tüm medya dosyalarını indirecektir.
Anahtar özellikler:

 • Seçtiğiniz resimleri, sesleri videoları ve diğer dosyaları indirir;
 • Yeni başlayanlar dahi kolayca kullabilir;
 • Açılır pencereler ve reklam çubukları yoktur;
 • ZIP/RAR arşivleri desteklenir;
 • 20′ye kadar aynı anda bağlantı kurulabilir;
 • TGP sitelerinden ve parola korumalı sitelerden indirme yapabilir;


Sistem Gereksinimleri:Windows XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:3.25 MB
Featured titles:InstantGalleryMaker_resize.jpg


Create professional-looking image galleries with a few mouse clicks! Just add your images to the list, click a few buttons and watch your new web gallery come alive! All the galleries created with Instant Gallery Maker are ready to be published on the web, so you can immediately upload them to your website. Share your family, vacation, personal and other photo albums with your friends!


RoboTaskLogo_resize.jpg


RoboTask enables you to automate any combination of tasks on your computer, ranging from simply launching applications, to checking email, moving or backing up files to uploading or downloading, sending email and much more. The program allows to easily create simple task, as well as highly complex automations, involving conditional IF/ELSE statements, loops, custom variables and other advanced options.


İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.
Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 15 NİSAN 2011 CUMA günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Sitemizin siz değerli üyelerine bugün iki tane birden yazılım veriyorum,emeği geçenlere teşekkürler.
Son iki mesajdaki ilgilendiğiniz yazılımları yarın saat 10.00 a kadar bilgisayarınıza yükleyip kullanabilirsiniz.Saygılar.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Kahlown

ScreenSpyMonitor.jpg


Kahlown, bir ekran yakalama, kaydetme (AVI veya WMV) ve casus olarak ekran izleme yazılımıdır. Kahlown, bir sıra ekran yakalama ve kaydetme işlevlerine sahiptir. Gizli mod sayesinde çocuklarınızı görünmez bir şekilde izleyebilirsiniz.
Anahtar işlevler:

 • Video oyunlarını video dosyaları olarak yakalayın;
 • Eğitim videoları ve sunumlar oluşturun;
 • İşlevleri tanıtmak veya öğretmek için videolar kaydedin;
 • Çocuklarınızın internetteki güvenliğini sağlayın;
 • Makaleleri kaydedin ve daha sonra okuyun.
Sistem Gereksinimleri:Windows XP/ Vista/ 7

Dosya boyutu:5.13 MB
Screenshots:

İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.


Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 16 NİSAN 2011 CUMARTESİ günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Start Menu XP PRO


Start-Menu-XP_resize_resize.jpg


Start Menu XP, program listesinin aynı Windows XP’de olduğu gibi açılmasını sağlar. Bu işlev sayesinde tüm ekran boşluğunu kullanabilir ve ihtiyaç duyduğunuz programı daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.
Programları “sanal gruplar” şeklinde organize edebilirsiniz (Office, Oyunlar, vb.). Bu gruplar sanal olduğundan programları kaldırdıktan sonra boş klasörlere rastlamazsınız. Gruplar, programlarınızı bulmayı ve çalıştırmayı kolaylaştırmak için ‘Küçültülebilir’.
Sistem Gereksinimleri:Windows Vista/ 7

Dosya boyutu:10.3 MB
Featured Titlessmallscreen_120.jpg


Start Menu 7 – the best software to replace the standard Windows Start Menu ever made. For your convenience, the interface has been developed with human psychology taken into account. Solve tasks in a simpler and quicker way.


vistastart_120.jpg


Freeware! Do you have hundreds of programs in your Start menu? Do you waste time looking for the program you need? Try Vista Start Menu to instantly find what you need among the large amounts of information. Vista Start Menu is effective for advanced users and easy to use for beginners. Start working with pleasure!


tidyfavour_120.jpg


Tidy up your favorite bookmarks! Organize your favorite links as live thumbnails instead of trying to work through plain-text links. Open, delete, move, resize and update bookmarks in a single click. Conveniently use the same set of favorites and the same convenient user interface in all of your browsers – IE, Firefox!
İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.

Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 17 NİSAN 2011 PAZAR günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Easter 3D Screensaver
Easter-3D-Screensaver_resize.jpg

17 Nisan 2011


Huzur dolu müzik ve renkli masaüstü duvar kağıdı ile masaüstünüzü tazeleyin!


Anahtar özellikler:
 • Tam 3D ortam;
 • Baş döndürücü renkli grafikler;
 • Yüksek kalitede animasyon;
 • Rahatlatıcı müzik ve gerçekçi ses efektleri;
 • Dijital saat.
Featured titles:Solar-System.jpg
Have you ever dreamed of getting a chance to see the rings of Saturn and the Asteroid Belt? This screensaver is an outstanding 3D model of the solar system. Every planet is there along with its satellites and even a small info graph with basic facts.


waterfall.jpg
A beautiful waterfall setting is waiting for you far away from the noise of the city. Watch the eye-pleasing scenery surrounding this enchanting wonder of Nature.


Planet-Earth.jpg
Space tourism is only available to very rich people. Among its primary attractions is the awesome and thrilling feeling of looking at the Earth from space described by all astronauts as extremely intense and mind-boggling.


Garden-Flowers-3D-Screensaver.jpg
Put the brilliance and fragrance of lush garden flowers on your desktop. Find yourself in a floral paradise with elegant butterflies and other lovely little creatures.


dinosaurs.jpg
Unlock the mystery of dinosaurs and discover the amazing variety of prehistoric life. This spectacular 3D screensaver gives you a chance to travel 200 million years back in time to the mind-boggling world of these dangerous, but elegant creatures.
İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.
Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 18 NİSAN 2011 PAZARTESİ günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 

GENCO

Zevk Sahibi
Local time
13:51
Katılım
2 Nisan 2011
Mesajlar
1,716
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Yaş
50
Easy Watermark Studio Pro 2.1

EasyWatermarkStudio-120.jpg


18 Nisan 2011
Easy Watermark Studio, profesyonel ve kullanımı oldukça kolay bir filigran ekleme yazılımıdır. Resimlerinizi internette paylaşıyor veya satıyorsanız, nelerin olup biteceğini kestirmek zor olabilir. Bu nedenle en iyi yol bir filigran yazılımı kullanmaktır ve Easy Watermark Studio sizin için iyi bir seçim olacaktır.
Easy Watermark Studio, çok sayıda resme filigran ekleyebildiğiniz toplu iş modunu destekler.
Sistem Gereksinimleri:Windows 7/ 2003/ XP/ 2000

Dosya boyutu:3.36 MB
Featured titlesbox-webpage-thumbnail-creator_120.jpg


Webpage Thumbnail Creator is a software that helps you:
 • Convert your local HTML, MHTML or TEXT files to images.
 • Capture websites screenshot from any URL.
 • Generate thumbnails of web pages.
 • Get website list from a remote server.
 • Send thumbnail list to a remote server via HTTP POST.İndirdiğiniz paketi açın ve programı kurun. readme.txt dosyasında yazan bilgileri mutlak dikkatle okuyun. Bu readme.txt dosyası tüm dosyalarımızın içinde yer almaktadır.


Bu programı ücretsiz kullanabilmek için 19 NİSAN 2011 SALI günü saat 10:00 tarihinden önce bilgisayarınıza indirip kurmuş olmanız gerekmektedir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst