Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Görmez Olsun-(MeKa flash)

MeKa

Banned
Local time
02:16
Gamzeler şarkısı kadar çok beğendiğim bir şarkı oldu buda sevgili gönül dostları..3 gündür dinliyorum..Flash ile ölümsüzleştirmek lazım dedim ve çalışmalara başladım..Çok yakında bu linkte..... diyordum ama....
14Temmuz 2007 ve çalışmayı bitirip kayıt altına aldım.Buyrun izleyin bakalım beğenecekmisiniz..?
Sevdiği kişiden karşılık göremeyen,bir yüreğin serzenişi olarak (şarkı gereği) hazırlandı..

Firefox kullananlar :

[flash]http://www.karaderefm.com/meka/grmlsn.swf width=680 height=450 [/flash]

27400628yq8.gif

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

vzgtm9db3unft8.gif

Son düzenleme:

MeKa

Banned
Local time
Videosundan sonra flash tarzı olarak hazırlandı ve eklendi..Link aktif.İyi seyirler..

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
00:16
Sarkisi cok güzel hosuma giden bir sarki ve sarki ile görüntüler o kadar birbirine yakismiski harika bir görüntü ortaya cikmis.
Ellerine yüregine saglik sevgili Meka.

MeKa

Banned
Local time
Sarkisi cok güzel hosuma giden bir sarki ve sarki ile görüntüler o kadar birbirine yakismiski harika bir görüntü ortaya cikmis.
Ellerine yüregine saglik sevgili Meka.

Teşekkür ediyorum beğeni için sağolasın sevgili dostum @hmedim..Firefox kullananlarda sorun olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum buradan..

_kartanesi_

New member
Local time
abicim harikasınız yaaaa:) süper olmuş emeğinize sağlık :) :)

MeKa

Banned
Local time
yine harikalar yatarmışsın be abi ellerine sağlık müzikde çok güzel

Canım sevgili kardeşim Çağrım,, beğeni için sağol..Ekleme siteleri yüzünden animasyon veremiyorum sadece ona yanıyorum.Zira dosya boyutu birden fırlıyor yukarılara ..ekleme sitesi de bulamadım hala..
Deniz kenarında yanlız bekleyen bayan resmindeki denizi oysa çok güzel dalga hareketi vermiştim ama ekleyemedim..Sanki dalgalıymış gibi..düşünün artık..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8