Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Geri Sayım Başladı!!!

yamkalik

New member
Local time
08:52
Şimdi bir ara daha lise biteli yeni oldu açık lise öğrencisiyim oyunlardan konuşuyorduk bizim sakallı makallı bir arkadaş var çocuk sanalikacı çıkdı adam kampanyaları benden daha iyi biliyor yok yok hesabında şaşırmamak elde değil adamda tl den çok ne var kendisi üstüne üstük arabalar ile uğraşıyor ayrıyeten bilgisayar teknisyeni maşallah konuşurken aramıza dalmışdı –konuşmayın lan ezikler diye :D yiyenlerim bir oda iki .

ultras1312

New member
Local time
Dondurma makinasınıda akıl almaz iş yapıyor denemenizde fayda hacılar oda tam bir babe magnetic

takitatablet

New member
Local time
Arkakadaşlar fısıldama işini yapmadasıysanız hiç kart alıp yapmanızda yarar var fısıldayarak daha çabuk arkadaş edinebiliyorsunuz herkes size bakıyor fne konuşuyorlar diye

yamkalik

New member
Local time
Oyuna ufak da olsa bi para verdiğinizde birsürü insan etrafınıza toplanıyor çok dikkat çekiyorsunuz kahve makinası falan denemelisiniz kesinlikle

ultras1312

New member
Local time
Bu kadar ucuz bir miktara Kahve makinası aldım kesinlikle değdi çok daha eğlenceli bi hal aldı

takitatablet

New member
Local time
Geçen yiyenlerimin sanalika hesaplarına baktım çocukların hesaplarında benimkinden daha çok sanil var ben kaç senedir oynuyom onlar kaç senedir çakallar derslerine bakıyorum iyi ama sanalikaya fazla oturmuyorlar iş gibi sanki geliyorlar bir böyle takılıyorlar sonra bırakıyorlar ama sanillere bakarsan :D ohoo yani kıskanmadım değil birine dondurma diğerinede kahve makinesi hediye ettim ama onlarla bana hava atıyorlar şu zamanımı ayırıp bir oturabilsem ben onlara nasıl hava atılırmış gösterimde işte . :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8