Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Gençliğimize sahip çıkalım

marzubalı

Banned
Local time
01:26
Bu aralar Türkiye gündemini meşgul eden bir çok konu var. Cumhurbaşkanlığı seçimi bunlardan bir tanesi. Bir kesim Recep Tayip Erdoğan olsun diyor, bir kesimde olursa karşı çıkacaklarını söylüyor.Tüm bunlar yaşanırken vatandaş da yine yaşam mücadelesinde hayatını devam ettirmeye çalışıyor.Halk artık huzur istiyor.Asgari ücretle geçinmeye çalışan ve ev kiralarının yarı yarıya artmasıyla ne yapacağını şaşıran vatandaş bir de bu tür tartışmalar olunca, siyasetten iyice soğuyor.Artık siyasi liderler böyle tartışmalara son verip, aralarında anlaşsalar ne olur sanki.Madem bu ülkenin menfaati için çalışıyorsunuz madem halk için çalışıyorsunuz o zaman halka kulak verin biraz.Ülkemizde gündem devamlı değişiyor.Şunu açık olarak söylemeliyim ki ülkenin durumu her geçen gün kötüye gitmektedir.Bu ülkeyi içine düştüğü bu durumdan kurtaracak Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Türk gençliğidir.Ancak Türk gençliğinin durumuna baktığım da içim parçalanıyor ve gece başımı yastığa koyduğumda rahat yatamıyor sabah kalktığımda da acilen bir şeyler yapmak lazım diye haykırıyorum.Bende bir Türk genci olarak üzülüyorum ve gençliğe sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum.Bu ülkeyi senelerdir aynı insanlar yönetiyor artık genç beyinlere ihtiyaç vardır.Ama gençliğin durumu gerçekten çok kötü,bazen televizyon ekranlarından uyuşturucu kullanan ve okullarda kavga edip birbirlerine zarar veren genç insanları görüyoruz.

Kaynak:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8