Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

G.Saray internet geyikleri

@hmet

UZAKLARDAN
Local time
23:59
Tarihinin en kötü sezonunu geçiren G.Saray son olarak MP Antalyaspor'a 3-0 yenilince taraftarlar çileden çıktı.

13104634.jpg

Sarı-kırmızılı taraftarlar internet sitelerinde takımlarını yerden yere vururken, tepkilerini de çoğu zaman esprili bir şekilde dile getiriyorlar. İşte sosyal paylaşım sitelerinde ve taraftar forumlarında dolaşan tepkilerden bazıları:

- Almadığımız tek kupa Bank Asya kupasıydı. Onu da yaşatacak bunlar !!!

- Birkaç mağlubiyet daha alırsak bizim topçuları İstinye Park'a almazlar. Mecburen küme düşüp Metro City'ye giderler.

- Puan tablosuna bakmak istemiyorum. Sadece bir-iki kişi değil tüm camia sorumlu. Kimse kendini ayırmasın. Taraftarlar dahil.

- Frank Rijkaard "Üçüncü olmak başarı" derken, "Hemen kovun gitsin, G.Saray'ın büyüklüğünü bilmiyor" dendi. G.Saray bugün 13. sırada

- Antalya'dan yeni desibel rekoru sesleri gelmeye devam ediyor..

- 3-0'dan sonra spor basını: "Bunu da yaz Arda !"

- GS taraftarı "Yönetim istifa" diye bağıramıyor çünkü ortada yönetim yok.

- Avrupa'ya mı gidecekti? Bitmiş zaten herşey, kanser olmuş hastaya 'hadi kalk tatile gidelim' diyorsun. Yok artık yapmayın ya.

- Şu GS neden hala paf takımdan adamları serpiştirmiyor araya? M.Sarp, Baris, o, bu ne yapabilir şu noktada? Gençlerde en azından hırs vardır..

- Spor yazarı olsam Arda'ya cevaben bir el işareti yapmıştım şimdi...

- Hadi ben maç izlerken koltukta uyuyakalıyorum.. Peki ya GS Yönetimi? Ayakta uyuyor ayakta!!!

- Hadi beyler! Ufak ufak kendinize yeni kulüpler bulun.. Hadi Polat! Kendine yeni bir eğlence bul.. Toz kaldırmadan, kenardan kenardan..

- Galatasaraylılar niye üzülüyor ki? Geçen sene Bursa adına kendileri şampiyon olmuş gibi sevinmişlerdi. Bu sene de Trabzon için sevinirler...

- GS'li tüm futbolcular önümüzdeki yıl başka takımlarla anlaşmış havasındalar. Olabilir mi böyle bir şey ???

- Bu Cimbom kesin Bank Asya'dan para alıyor. Adamlar istese her hafta bu kadar reklam yapamazlar..

- Galatasaray o kadar kötü ki bu sene Fenerbahçe son maçta kendi kalesine gol atıp şampiyonluğu kaybetse bile Galatasaraylıları kesmez..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8