Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Futbolu yeni öğrendim!

kaptan-8

Co Admin
Local time
15:17
020220121605099822947_2.jpg
Bu sezon Fransa'da oynayan Joe Cole o kadar enteresan açıklamalar yaptı ki...

Fransa'nın Lille takımında forma giyen Joe Cole, bu sezon futbol hakkında öğrendikleri sonrası teknik direktör olma isteği duymaya başladığını söyledi.

Fransız L'Equipe gazetesine röportaj veren İngiliz futbolcu, "Rudi'nin (Garcia) takımı yönetme tarzı gözlerimi açtı diyebilirim. Oyunu önde oynamak, beklerin oyuna katkısı, orta sahadakilerin hareketliliği gibi detayların oyundaki önemini kavramam sayesinde günün birinde teknik direktör olma isteği duymaya başladım" dedi.

"MAKEDONYA MAÇINDA NELER OLDUĞUNU ANLAMAMIŞTIK"

Yeni kariyer hedefi için duyduğu arzuya rağmen, "İşe yaramaz bir antrenör de olabilirim" diyerek çok iddialı olmadığını belirtme gereği duyan Joe Cole topa hakim olma konusunda ise derslik cümleler kurdu:

"Liverpool'da ya da diğer takımlarda oynarken rakibin neden bizden daha fazla topa sahip olduğunu merak ederdim. İngiltere Milli Takımı'nda Gerrard, Lampard, Beckham ve Rooney'nin oynadığı bir maçta Makedonya karşısında topla oynamada yüzde 60'a 40 geride kalmıştık. Neden olduğunu kimse anlamamıştı. Artık nedenlerini biliyorum."

sporx

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8