Neler yeni

Welcome to SATBİL FORUM PAYLAŞIM

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Bir Satbil Forum Efsanesi

Satbil Reklam Alanı

Satbil Forum Reklam

Full Oyun Serisi

selçuk

Co Admin
Local time
13:55
ilk kez oyun download edecek arkadaşlara bir önerim olacak .. bu dosyaları FlashGET veya onun benzeri download araçlarıyla indirmenizdir , Cünkü FlashGET ile ben bir oyunu 30 parçaya ayırıp yüklüyorum ( normalde 10 parça ) ve 1 dakika içerisinde yaklaşık 3mb indirio , ve bu hızla oyunlar 3-4 saatte elime gecio .. sitenin pc için programlar bölümünde bi arama yapıp FlashGET programını bulabilirsiniz..

buraya eklediğim oyunların büyük bir kısmı .iso* ve .bin* uzantılı dosyalardır.. verilen dosyaları indirdikten sonra yüklemenizi tam anlamıyla yapabilmeniz için bu uzantıya sahip olan dosyaları açmanız gerekecektir ve bunun içinde sizlere ultraiso programını kullanmanızı öneririm.. alt tarafa ultraiso ( full ) programı ekledim..

Bir oyunu Cd ' siz ( yani cracksiz ) nasıl oynayabilirsiniz , bunun için aşağıdaki linke tıklayarak Daemon Tools programının resimli anlatımına ilişkin bir örnek var , oradan bakarak uygulayabilirsiniz.... !!

link :

image dosyalarınızı Deamon Tools prog. ile load edin daha sonra oyunu kurun , bu şekilde crack olayına bile gerek kalmadan oyunu Sanal CD room dan oynatarak oynayabilirsiniz...

programını aşağıdaki ekten çekebilirsiniz ayrıca

Ultraİso programının resimli anlatımı

11zl2.jpg

23wi.jpg

33vh.jpg

bu program ile aşğıdaki uzantılara sahip dosyaları açabilirsiniz ( ör : bin , cue , iso .. ) :

41jy.jpg

( UltraISO[1][1].Media.Edition.7.60.1081.rar )

( Daemon Tools v4.0.rar )

Moderatör tarafında düzenlendi:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8